Zmiana w wątkach anime/manga

Poprzedni sposób dodawania anime/mang wydawał mi się już troszkę słaby i za dużo trzeba było się bawić z dodaniem jednej serii.
Od dzisiaj wystarczy dodać tylko opis serii i to wszystko… jak kogoś zainteresuje to poszuka w wyszukiwarce.
W wątku lista dodajemy tylko oceny/opinie/recenzje wszystko inne ma trafić do działu spoilerownia.
Jak Wam się podobają zmiany?

Nie wiem. Jeszcze nigdy nic nie dodałem. Ale planuje dodać kilka serii :) więc nie dam ci potrzebnej opinii.

Zmiana jak najbardziej na plus, przede wszystkim wygoda dodawania nowych serii, bez konieczności wypełniania całkowicie zbędnych informacji, takich jak np anime online, są google i sądzę, że każdy z nas potrafi z ej wyszukiwarki skorzystać.

Jeśli chodzi o tytuły działów, powinieneś wpisać konkretnie “lista anime”, “lista mang”, my wiemy co gdzie jest, ale jeśli wejdzie ktoś nowy, kto nie ogarnia tematu, może się pogubić. Jak na razie, więcej uwag nie mam ^^

Szczerze,to ja się lubiłam bawić w to dodawanie,i te “pierdoły” mi nie przeszkadzały,no ale teraz jest łatwiej,więc ok :D

W sumie jak będziesz teraz zakładała tematy, też możesz podać linki do np mangi online czy wkleić miniaturkę w formie jpg :). Pytanie tylko czy komuś się chce.