Zna ktoś może takie anime?

Poszukuję anime typu kryminał. Podobne do death note. Chodzi mi o to żeby było w nim coś nadprzyrodzonego i główny bohater był tym „złym". Wiem że zawsze o to proszę, ale błagam ładna kreska

Darker than Black

2lajki

code geass

Ładna kreska ;/ Ciężko mi stwierdzić co wg. Ciebie jest ładne.
whateva
Ajin-Anime full 3dcgi, czyli 3-wymiar, klatkowanie boli, ale bardzo dobre cienie itp. Wsio rozgrywa się w czasach nowożytnych, główny bohater jest inteligętny, nieczuły, samolubny, co pozwala mu przetrwać. Podczas wypadku, orientuje się że przeżył…dzięki tajemniczej “rzeczy” w jego ciele, która pozwala mu być nieśmiertelnym. O ratowaniu świata można w tym animu zapomnieć :)
Psycho-Pass-tutaj kontrowersja, Raz, nie ma super mocy, tylko jest cyberpunk, 2 -> 1 sezon opiera się na 2 postaciach w sumie, złym złym oraz złym po dobrej stronie(Policji), następne sezony już się rozjeżdżają, opierają się o inne postacie, ale w gruncie to dalej podobny schemat z 1 sezonu, tak na prawdę każda “dobra” rzecz jaką wykonują funkcjonariusze, nie jest taka dobra jak by się mogło wydawać :) Ale Psycho ma spoko oprawę, szczególnie 1 sezon i filmy

2lajki

Nie jest to coś co lubię polecać, ale pasuje do Twoich wymagań - Overlord.
Przychylał bym się bardziej do Code Geass, tak samo jak osoba wyżej, ale nie wiem jak się nastawiasz do stylu rysowania CLAMP’a oraz tagu: mechy.

1lajk