Zrzutobranie

Jak pewnie większość wie (albo i nie :D) zaczął się sezon na zrzuty. Po pierwszym wypadzie znalazłem ubiegłorocznego 10-taka. A wy chodzicie ? Albo czy w ogóle wiecie o tym zacnym czasie?

Tak bardzo nic nie rozumiem, że aż wstyd się przyznać… ale serio… nic nie rozumiem XD

Marcowe poszukiwanie poroży jeleniowatych w ramach wyjaśnienia :D Dla hobby, pieniędzy i zabicia czasu

Ah loool! W życiu bym się nie skapnęła XD We Wrocławiu mogę co najwyżej znaleźć ubiegłoroczne psie kupy w parku… =.=’’

Mieszkam na Mazurach całe życie, mając lasy dookoła a nie słyszałem o czymś takim :P

Ah Golciu ty z Węgorzewa :3 tam niedaleko płacili kiedyś za zbieranie winniczków :P
ale ty pewnie na truskawkach/kalafiorach siedzisz sezonowo, a nie na porożach co? XD

awrrr wkurza mnie Wrocek nie ma tu co robić lols

Go wstydź się :p .
ps. Kanał mazurski jest koło Węgorzewa?

Ano jakoś niedaleko. Niko, nie pracowałem tak jeszcze nigdy :P Jedynie na festiwalu w lipcu 2 razy pracowałem.

Czemu nie? :P
Myślałam, że ciągle tam na czymś siedzisz, bo tam opcji dużo jest dosyć X…X mój chłopak jest z Gołdapi i łaził na kalafiory, truskawki itp.

No w sumie nie wiem, ja przynajmniej nic takiego nie robiłem :P

Wędkowałeś tam?

W zasadzie to nic nie robiłem z tego co mówicie xD Ja całą podstawówkę przesiedziałem przed kompem a w gimnazjum poznałem ludzi (ten sam skład+kilku nowych obecnie), którzy też siedzą przed kompem ale rzadziej, bo chcą gdzieś wychodzić (najwięcej w lato, wiadomo czemu-Mazury). Za to mogę się pochwalić, że jestem młodszym ratownikiem i w związku z tym pływam całkiem dobrze patrząc na technikę.

ja niestety pływać nie umiem

Właśnie ja nie wiem jak można nie umieć pływać :P

a ja nie wie jak można nie wędkować będąc na Mazurach :p

a ja ani nie wędkowałam ani nie umiem pływać ;___;

Ja nie wędkowałem chyba nigdy, no może kiedyś coś jak byłem mały przez chwilę. Na mazurach głównie jeżdżę na rowerze na plażę, a wieczorkiem wychodzę na piwko. Ahh wakacje to taka świetna sprawa.

szkoda, że tyle czasu jeszcze do nich

JA CHCE WAKACJE!

a kto nie?