Zwierzyniec u Raven.

Przeważnie rysuje zwierzaki oraz furry/anthro.
Więc nie spodziewajcie się za wiele.

Pika?

Wow, bardzo ładnie rysujesz Gabrysiu C: Cholera, same talenty nam na forum przywiewa xD

Super! Ten smok mnie uwiódł. Trzy lata uczęszczałem do gimnazjum plastycznego a nic sie nie nauczyłem xD Zazdroszczę talentu ;__;

Widzę że ktoś tu lubi tematykę fantasy i fury ;) No i wszystkie zwierzaki ;)

Ja chodzę od drugiej kl. gimnazjum na zajęcia plastyczne. I też niewiele się nauczyłam. Po prostu 45 minut to trochę za mało, na nauczenie poprawnej anatomii. Dlatego uczę się w domu i takie są teraz skutki.
Jak to się mówi: Trening czyni mistrza.

Początkowo były zwierzaki, następnie fantasy, a od niedawna furry.

Wow wow, jestem pod wrażeniem. :) baaardzo ładne rysunki, nie dość że pod względem estetycznym, to jeszcze tak poprawne anatomicznie, że aż zazdrość bierze. <3
Rysujesz też czasami ludzi?

Ludzi to się dopiero uczę. Może kiedyś jakiegoś człowieczka wstawię.

Fajne, najbardziej podoba mi się jamnik i pantera. Zdaje mi się, czy w niektórych miejscach są niedomazane linie?

To mam dla ciebie wyzwanie: Centaur ^^

wow super:) najbardziej wszystkie kociaki mi się spodobały;p ale to pewnie dlatego, że je uwielbiam <3 powodzenia w dalszym tworzeniu:)

Centaur już prawie gotowy. Jeżeli nie dziś to może w środę, lub w piątek wrzucę.

Hmmm… Może i są niedomazane, ale może to też wina mojego skanera, który nie potrafi zeskanować porządnie.

To fajnie, że się wam podoba. Możliwe jest, że niedługo też wrzucę kilka ludziów. Z powykrzywianymi nogami, nie wspominając o palcach. :kroliczek10:

Jejciu, praktycznie zapomniałam o tym forum haahaha…
Ale to przez szkołę i to wszystko trzeba się uczyć, tym bardziej jak się jest Technikiem Organizacji Reklamy :D
No ale nie przedłużając:

1. BB-8
  1. A do pary Kylo Ren
  1. So, why notBatman
  1. Mała siostrzyczka z Bioshock razy jeden
  1. Samara
  1. Gdy masz nudne lekcje bądź nic nie robicie. :D
  1. Czy są tu jacys fani serii Stalker?? <3
  1. A może Ty przygarniesz Snorka?
  1. I do pary mroczny rudzielec

Ps. Centaura gdzieś niestety zgubiłam, ale nowego się zrobi ;D
Prac jest o wiele wiele więcej, ale by nie było zbyt wielkiego spamu to dam kiedy indziej.
Od teraz powinnam być nieco bardziej aktywna

Ogółem pracę są bardzo ładne podoba mi się twój styl ale śmiem twierdzić że batmana czy Kylo Ren mogłeś zrobić lepiej

Pewnie i mogłam, ale tak jakoś wyszło.
Eh… efekt robienia prac o 23:00 bo nie chce się spać :D
A tak na marginesie to jestem dziewczyną. hahhaahha, więc forma mogłeś nie pasuje.
Ale spoko ;)
W szkole mówią na mnie Gabriel, Wiktor, Łukasz, Gabi i coś się tam jeszcze znajdzie

Alcia. Z Alice Madness Returns to oko, jakby coś brała

Ouuu jakie urocze prace :-D Masz deviantarta? Ja ostatnio odkryłam jakie to fajne narzędzie, mimo że trochę ciężko jest się wybić T^T …

Owszem oto link DA
Za chwilę powinien być spam różnego rodzaju pracami :D
Fakt, na DA bardzo ciężko się wybić.
Czasem nie rozumiem jak ktoś robi prace, takie na poziomie, że tak to ujmę… mało precyzyjne a ma ok 20 obserwatorów.
A ludzie którzy rysują na średnim, zaawansowanym, czy nawet wyżej <bo zdarzają się tacy> mają po 6-10 obserwujących

Pewnie jak się ma wielu znajomych artystów na dA to oni dodają do watcha, lecę Ciebie dodać XD

To tak okazyjnie Wesołego i smacznego jajka.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1931447_246775918996472_8032721330912395300_n.jpg?oh=144f9b94f0b3aad272581b64d1800e55&oe=578E701B

Przepiękne rysunki, sama tak nie umiem a jak nawet próbuję to wychodzi krzywo.
Powodzenia w dalszej twórczości rysowniczej ;)!

No… chyba czas przejść w końcu na normalny line-art a nie na tych setkach krech siedzieć.
Jakoś nie miałam przekonania do pojedynczych, ponieważ art wychodził beznadziejnie.
Ale pół roku za mną wiele poprawiłam w anatomii czy kolorowaniu cyfrowym że tak to nazwę i chyba powrócę do tego bardziej estetycznego stylu hahaha.
Poza tym można zobaczyć pewną różnice.

https://i.imgur.com/NvtvEOm.jpg Tak, jestem leniem i w tej wersji nie zrobiłam tła C:

Ten uczuć gdy odpowiadasz sam sobie w swoim poście :")

Właśnie od niedawna spodobał mi się styl Tima Burton’a