Życzenia świąteczne


#1

Życzymy wszystkim wesołych, spokojnych świąt spędzonych wraz z rodziną, przyjaciółmi.
Niechaj te chwile będą pełne radości i miłości a jeśli chodzi o prezenty to niech będą najlepsze jakie sobie wyobrażacie.

Życzy Ekipa Animes


#2

nawzajem

Wesołych i spokojnych świąt dużo szczęścia i radości w ten szczególny czas spełnienia najskrytszych marzeń pysznego karpia udanego sylwestra i wiele wiele więcej życzy Laxty
(Nie jestem dobry w te klocki)


#3

Skoro życzenia, to też dodam od siebie dwa grosze: zdrowia, szczęścia i radości, chęci do obejrzenia takich epickości jak tokyo ghoul 2 czy sao(ci, którzy nie oglądali polecam :D), przyjemnej kąpieli z karpiem i abyście się nachlali w sylwka ;p by iz.


#4

Nie potrafię pisać wierszy, rysować też nie, ale życzenia dla przyjaciół z głębi są serca. W zasadzie to nie lubię świąt. Zatem życzę wam nie na święta, ale na zawsze, byście byli szczęśliwymi ludźmi. Żeby każdy odczuwał swoje szczęście na swój własny wymarzony sposób. Mam nadzieję, że zdrowie będzie wam dopisywało, że zawsze będziecie mieli przy sobie bliskich kochających ludzi, nie tylko w czasie łamania się opłatkiem, ale zawsze. Dużo przyjaźni i miłości w życiu życzę wam, bo uczucia te potrafią pokonywać naprawdę wielkie przeszkody.

Wszystkiego dobrego kochani.


#5

Szczęśliwego Roku Nowego
I Świąt Narodzin Bożego.
Wszystkich marzeń spełnienia
I wielu anime do obejrzenia.

Dużo radości i pomyślności
Przez cały rok pełno miłości
Pod choinką prezentów udanych
Tych otrzymanych i tych rozdanych

Niech te święta będą najlepsze
Spędzone z najbliższymi i najbardziej lubianymi

Byśmy się mogli sobą kolejny rok cieszyć
By wszystko się mogło już tylko polepszyć
By pobyt na forum był dalej tak fajny
A czas spędzony z wami coraz bardziej zabawny

Po prostu Wszystkiego Najlepszego życzy Lilka :D


#6

A ja będę oryginalna i powiem wszystkiego najlepszego, miłość, szczęścia, radości, pieniędzy i zdrowia, a przede wszystkim duuuuużo animców oraz mangi ! :3


#7

W szczególności Yaoi.


#8

Sewołych wsiąt! Dużo hajsów na konwenty, dobrych przyjaciół a przede wszystkim przeżycia najbliższego roku XDD buziaki :-* >.<


#9

Wszystkiego najlepszego na te święta
by wasza mordka uśmiechnięta
była cały rok i zawsze
i na sylwka nie wpaść w chaszcze
Pozdrawiam was wszystkich tutaj
Wrexxar życzy wam wasz hultaj :D


#10

Dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu,
abyście w sylwka znaleźli dobroć w piciu,
udanych świąt i miłej zabawy z bliskimi
i ogółem z wszystkimi innymu.

By wam się w przyszłości powodziło,
pozdrawia serdecnie i miło

Nexus


#11

Wesołych Świąt Wszystkim!~ ^w^ <3 Kocham Was!~ ;w; <3


#12

Życzę duzo boczku, dobrego neta zeby animce sie nie zacinaly lub ładowały dwa dni, no i zeby ktos wam z rana, 1 stycznia kawe zrobił dobra po super sylwestrze :krab7:


#13

Ayame

Wszystkego dobrego z okazji świąt przesilenia zimowego :D
Niech was dziadek mróz dobrze wynagrodzi za trudy tego roku i nie pomagajcie temu czerwonemu grubasowi.


#14

Chciałabym wam tu życzyć szczęśliwego nowego roku !!’ :)


#15

Szczęsliwego nowego roczku i w ogóle!


#16

Odkopuję ten wątek na święta, wpadłem na pomysł aby wpisywanie życzeń tutaj było coroczną tradycją oraz listą obecności :sunglasses:

Życzenia świąteczne na rok 2019

:christmas_tree: :christmas_tree: :christmas_tree: :christmas_tree:

Jako admin tego przybytku życzę na święta oraz nadchodzący rok wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia, zdrowia i zdrowia :slight_smile:

:christmas_tree: :christmas_tree: :christmas_tree: :christmas_tree:

A naszej społeczności kolejnych 100 lat działania.


Czatv2
#17

Melduje się,
Zdrowych bo to najważniejsze(…) radosnych świąt i żeby Mikołaj był w tym roku hojny.
:somsiadzly::christmas_tree::somsiadzly::christmas_tree::somsiadzly::christmas_tree::somsiadzly::christmas_tree::somsiadzly:


#18

Animesy! Chciałbym Wam życzyć spełnienia marzeń, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, a także duuuuuuuużo zdrowia. No i oczywiście samych dobrych mang i animu :)


#19

Ja życzę wam jak najwięcej motywacji do spełniania waszych życzeń, zdrowia, bo na nim wszystko się opiera. Życzę wam też nowych, ciekawych i niepowtarzalnych chwil, doświadczeń które definiują i kształtują nas wszystkich. Życzę wam też porażek, które popchną was do celu i sprawią, że nic na waszej drodze nie będzie w stanie was złamać. Niepowodzenia uczą nas mądrości, a powodzenie niestety ją odbiera, i tutaj też życzę wam rozwoju intelektualnego, abyście cały czas rozwijali się w waszych pasjach, abyście cały czas szli do przodu w tym co robicie i nie poddawali się. Tym którzy chcą, życzę też MIŁOŚCI, bo jesteśmy zwierzętami stadnymi, samotność dla niektórych nie jest fajna.
Ogólnie życzę wam lepszego roku od tego obecnego.


#20

Animesom z okazji świąt życzę miłego czasu spędzonego w gronie najbliższych! Bądźcie zdrowi oraz szczęśliwi. Życzę wam również przyjemnych zmian w życiu, podejmowania właściwych decyzji i przede wszystkim magicznych chwil, które będziecie zawsze radośnie wspominać! :two_hearts: