07 ghost

Eyirie

New member
Historia młodego chłopaka, posiadającego super moc, wydaje się czymś znajomym… ale tym razem tak nie jest. Z początku niewiele wiemy o naszym bohaterze, gdyż ten nie pamięta nic z wczesnego dzieciństwa. Jedynie jakieś pojedyncze obrazy pojawiające się w jego snach… Jest rekrutem w akademii wojskowej, a wcześniej był niewolnikiem. Teito, bo tak się nazywa, jest miłym młodzieńcem, który z racji swojego pochodzenia nie posiada wielu bliskich sobie osób. Jedynie Mikage postanowił się z nim bliżej poznać i z czasem stał się jego najlepszym przyjacielem.

Pewnego dnia, tuż przed egzaminami, Teito nagle przypomina sobie, że jego ojciec został zabity przez Anayame, który jest wysoko postawioną osobą w armii. Gdy tylko nadarza się okazja i może się zemścić - atakuje go, za co zostaje wtrącony do lochu. Na szczęście wyciąga go stamtąd Mikage i pomaga mu uciec. Podczas ucieczki Teito wpadł na biskupów z pobliskiego kościoła. W kościele tym udaje mu się odzyskać kolejne części pamięci i poznać swoją moc.

P.S. Panie, chyba domyślacie się co to? XDD zalatuje lekko yaoi ^^
P.S.2 Soundtrack genialny!!!

Ostatnia edycja:
Może i zalatuje yaoi, ale naprawdę bardzo słabo >.< A anime na początku wydawało się fajne, ale potem, gdyby nie postacie, to bym chyba przestała oglądać. Może jednak powinni z tego zrobić yaoi xD

Ostatnia edycja:
Nie, STOP YAOI!!! Według mnie od początku do końca jest fajne tyle że jakw przypadku OnS czegoś… brakuje. W złym momencie zakończyli anime

Ostatnia edycja:
Trochę mnie śmieszy fakt, że nikt jakoś specjalnie nie zabiera się za wszelkie yaoistyczne twórczości związane z tym anime. Widziałam tylko jedną mangę yaoi z tego xD
A to anime było takie średnie i faktycznie, miało słaby koniec.

Ostatnia edycja:
Ja tam je lubię… Świetny soundtrack, miła dla oka grafika i historia tez dość ciekawa i z potencjałem… Co prawda nie do konca wykorzystanym…

Ostatnia edycja:
Cóż, dawno je oglądała i mało w pamięci mojej z tego anime już pozostało, więc wygląda na to, że nie uznałam je za coś godnego zapamiętania xD Ale może, jakby jakiś ciekawy sezon drugi zrobili…

Ostatnia edycja:
Ale wgle te kory są ciekawe i skąd Teito ma to oczko bo i Ayanami i rodzice Teita i ci bracia … Mnie wciągnęło obejrzałam w 1 dzien XD

Ostatnia edycja:
Mi się podobała herbatka z kwiatków ^^ I ubrania też tam mieli ładne :D

Ostatnia edycja:
Ja tam wolałam tego od tych kwiatków. Ale Frau też może być, na drugim miejscu chyba xD

Ostatnia edycja:
Powrót