Androidowe gry godne polecenia

S

system

TEMAT SŁUŻY TYLKO DO PRZEDSTAWIENIA/POLECENIA GIER, PROSZĘ BEZ KOMENTARZY.
Postuj wg. wzoru:
  1. Obraz z gry/nagłówek/etc
  2. Opis gry
  3. Link do gry
  4. film przedstawiający grę o ile jest
    RESZTA WYPOWIEDZI - DO KASACJI

http://osxreality.com/wp-content/uploads/2009/01/edge-ti.jpg.pagespeed.ce.48Js-yD8Eg.jpg

Opis:
EDGE to gra w której przemieszczamy sześcian po zawieszonych w próżni, obłędnie zaprojektowanych poziomach.Założenia mechaniki rozgrywki w EDGE Extended są bardzo proste przemierzamy kolejne plansze pod postacią sześcianu, który potrafi wdrapywać się na schodki takie samej wysokości jak on sam. Celem jest ukończenie etapu w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą liczbą zgonów. Aby otrzymać najwyższą ocenę (S+), należy również zebrać po drodze wszystkie pryzmaty. Z uwagi na to, że często znajdują się one w trudno dostępnych miejscach, wymagających nierzadko odszukania sprytnie ukrytej ścieżki, nie jest to łatwe zadanie.

Link do sklepu: Google.Play
Wersja crack - istnieje (chomikuj i inne)Supaplex

Opis:
Akcja gry dzieje się we wnętrzu komputera - stąd układy scalone, dyskietki, pamięci itd… Poruszasz się małą czerwoną kulką i zjadasz zielone pola (układy scalone) aby móc zebrać czerwone trójkąty. Po zebraniu wszystkich trójkątów udajesz się do punktu E czyli wyjścia.

Link: Google.Play - Darmowa

Przetestuj na PC (online):TestujPocket Tanks
Opis:
Pocket Tanks jest ciekawą grą logiczną, posiadającą także elementy strategiczne. Celem gracza jest wywołanie jak największych uszkodzeń w czołgu przeciwnika za co zdobywa punkty. Wymiana ognia odbywa się na zmianę.

Gra oferuje tryb rozgrywki z komputerem, wtedy można ustawić poziom trudności (od 1 do 10). Producent udostępnia także tryb, w którym można zmierzyć się z realnym przeciwnikiem przy jednym komputerze. Po za tymi dwoma rodzajami rozgrywki istnieje także opcja ćwiczeń, gdzie doskonalić można swoje umiejętności.

Z pozoru wszystko wydaje się bardzo proste jednak nie można zapominać o bardzo urozmaiconej rzeźbie terenu i często zmiennych warunkach atmosferycznych.

Link Google Play: Google.Play (bezpłatna)
Wersja crack: dostępne na chomiku i innych w wersji deluxe z wszystkimi broniamiOpis:
Triple Triad jest grą karcianą występującą w Final Fantasy VIII. Dla graczy może być ciekawym dodatkiem i rozrywką w przerwie między walkami. Moim zdaniem nie jest bardzo trudna o ile nie trafi się na zasady gry typu Random. Wtedy można stracić swoje najlepsze karty, które później ciężko odzyskać.

Poradnik: >>>TUTAJ<<<

Link Google Play:Google.Play (bepłatna)
 
Powrót
Top