Anime od zera do bohatera

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
TroLoL

TroLoL

Donator
Bardzo polecam Ci dragon balla. Jeśli nie to 95% anime z tego linku spełnia Twój wymóg.

cokolwiek

cokolwiek

New member
Dzięki, akurat dragon balla jestem fanem i się na nim wychowałem. i doszedłem do wniosku że fajnie będzie odświeżyć króla szamanów

Ostatnia edycja:
Spider2023

Spider2023

Donator
Członek ekipy
Więc może Bleach.
Za długie? To może My Hero Academia.

cokolwiek

cokolwiek

New member
obejrzałem całość bleacha a z my hero akademia jestem na bieżąco

hanler

hanler

New member
Od zera do bohatera może dotyczyć różnych gatunków. Szkoda, że nie sprecyzowałeś czy chodzi po prostu o to, że bohater rozwija się w trakcie animca, czy rzeczywiście na końcu ma być tym bohaterem. Ale coś zarzucę:
  • Accel World - specyficzny główny bohater, ale może się spodoba. Arcydzieło to to nie jest, od razu mówię;
  • Akame ga Kill! - jedno z moich ulubionych, choć manga jest zdecydowanie lepsza i ma inne zakończenie. Mogę serdecznie polecić, taka animcowa Gra o Tron (if you know what I mean);
  • Bakemono no Ko - raczej średnio pasuje, choć jest tutaj motyw doskonalenia się przez trening. Lecz jest to film, więc w razie czego czasu nie “stracisz” dużo. Choć uważam, że przy tym filmie nie można stracić czasu;
  • Bungou Stray Dogs - bardzo fajny i moim zdanie niedoceniany animiec. Bohater też na początku niczym szczególnym się nie wyróżnia, ale potem się rozwija. 2 sezony + OVA i będzie 3. sezon; tworzy studio od BnHA;
  • Claymore - wielu ludzi nazywa to animcowym Wiedźminem. Polowanie po potwory, takie sprawy. Główna postać jest kobietą, zakończenie fillerowe, a szkoda, bo manga jest świetna. Raczej drastyczne, więc jeśli nie lubisz dużej ilości krwi, to nie polecam;
  • Guilty Crown - to jest chyba tytuł, który większość albo lubi, albo nienawidzi. Przede wszystkim przez głównego bohatera, choć skoro jest w tym dziale to możesz się domyślać, że potem jest lepiej. Piękna kreska i genialny OST, tylko dla tych dwóch rzeczy można obejrzeć (przynajmniej takie jest moje zdanie);
  • Hai to Gensou no Grimgar - moim zdaniem jeden z lepiej zrealizowanych anime Isekai, z bardzo specyficzną, lecz ładną kreską (tła są przecudne). Animiec obejmuje jeśli dobrze kojarzę 2 tomy novelki, więc w razie czego można czytać dalej (po angielsku);
  • Kiseijuu: Sei no Kakuritsu - kosmici, horror, na podstawie starej mangi, ale dobrej. Bardzo dobre, więc polecam.
PS Następnym razem, jeśli posiadasz MAL (lub cokolwiek z zapisaną listę obejrzanych anime) to podrzucaj, jeśli prosisz, by ktoś coś polecił. Będzie łatwiej dla osoby polecającej.

cokolwiek

cokolwiek

New member
MAL’a nie zakładałem wcześniej ponieważ nie czułem takiej potrzeby ale chyba powinienem ponieważ nie widziałem tylko jednego anim z twojej listy, ale i tak dzięki. chodziło mi o rozwój głuwnego bochatera i to w jaki sposób jest to pokazane coś w stylu Kenichi.

Ostatnia edycja:
Top Bottom