Anime Pixel FanArt

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
P

prorok1394

Witam. Założyłem ten temat, abyście mogli ocenić/zobaczyć mój twórczy projekt. Na internecie pełno krąży jakiś tam szkiców/rysunków związanych z anime, a ja postanowiłem zagłębić się troszkę dalej mianowicie postanowiłem tworzyć w grze własne projekty FanArtow o tej tematyce. Tak się składa, że na youtubie nie znalazłem z polskim komentarzem, ba nawet z angielskim pixel artow o anime. Występowały tylko projekty z podstawioną muzyką.
A teraz zapraszam was do zapoznania się z filmikiem. W filmiku parę rzeczy jest wyjaśnionych, ale gdyby były jakieś niejasności lub pytania to piszcie śmiało tutaj, na youtubie lub na moim fanpageu.
I tak oto powstał mój drugi FanArt tym razem jest to Senjougahara z Bakemonogatari. Tym razem w innym stylu bo bez mojego głosu: ( ogólnie testuję, który odbiór przez z was lepiej się przyjmie więc piszcie w komentarzach co według was jest lepsze, czy z moim głosem czy bez niego)
Pod koniec filmiku są najważniejsze informacje o tym projekcie, więc myślę, że warto oglądnąć do końca albo przewinąć.
Serdecznie Zapraszam do ogladania:
I jeszcze na koniec link do mojego Fanpage na facebooku:

Ostatnia edycja:

kamkom

Członek ekipy
1 zwieksz ilosc chunkow renderowanych na maximum
2 dlugo ci schodzi nad takim artem?
3 zapraszam na server mc naszego forum (narazie lekka beta ale grywalny)

Ostatnia edycja:
P

prorok1394

alt
kamkom:
1 zwieksz ilosc chunkow renderowanych na maximum
2 dlugo ci schodzi nad takim artem?
3 zapraszam na server mc naszego forum (narazie lekka beta ale grywalny)
  1. Ok dziękuję za poradę zaraz to ogarnę.
  2. Wszystko jest na obu materiałach wyjaśnione, ale mogę ci napisać ze Lucy zajęła mi 24 h, a senjougahara gdybym nie robił z kolegą to pewnie ± 48 h, a takto 24 h.
    3…Pewnie niedługo zajrzę, dziękuję za zaproszenie.

Ostatnia edycja:
Top Bottom