Animesy oglądają!

Taika

Well-known member
Witam serdecznie!

Wyszła propozycja aby od czasu do czasu obejrzeć sobie wspólnie anime online :D Można w tym wątku rzucać różne propozycje (gatunek dowolny - ważne by śmiać się, bać się oraz płakać razem!).

Pierwsze wspólne oglądanko planowane jest na 29 grudzień w okolicach godziny 22:00, na platformie discord (Nie trzeba rozmawiać, dla nieśmiałych można pisać na chacie).

Proponowane anime: Grand Blue

Jeżeli jesteście chętni, to więcej szczegółów, z linkiem do kanału, pojawi się na dniach :D

Dla chcących kontynuować tę, mam nadzieję, piękną formę spędzenia wspólnie czasu, zapraszam do proponowania kolejnych terminów :)

Widzimy się wkrótce!

Będę!
Wrzucę link do discorda jutro, nie wiem czy nie lepiej będzie jak podacie nicki i ja was pododaje bo jak wleci link to później się jakieś randomy mogą dołączyć

A ja mam propozycję po Grand Blue, jeżeli wspólne oglądanie na dłuższą metę wypali. Brzmi ona Mashle 😁

Pierwsze animesowe oglądanie uważam za sukces ❤️ Nauczyliśmy się znaków przy nurkowaniu, oprócz tego poznaliśmy test zapalniczki i teraz nikt nas nie oszuka, że alkohol to woda. Anime uczy i bawi 💞

A tak poza tym, to było super, dążymy do tego by jak najszybciej powtórzyć i oczywiście zapraszamy jak najwięcej osób 🥰

Dobra bo trochę już minęło, jakieś propozycję na kolejny termin kolejnego Animesowego Watch Party?

Ja co do piątku nic nie obiecuje, dam znać najwyżej rano w piątek jeśli będzie plan się zebrać

Witam serdecznie!!

Przyszłam z propozycją terminu na kolejne animesowe oglądanie, tj. 8-9 luty w godzinach 19:00 - 20:00

Dajcie znać co uważacie :D

Powrót