Ansatsu Kyoushitsu drugi sezon

A on był kiedykolwiek człowiekiem ? On był, z tego co pamiętam, w wyniku jakiegoś eksperymentu stworzony. Chyba, że coś mi się pomyliło xD

Ostatnia edycja:
Było w takich migawkach pokazane. W wyniku eksperymentu został przemieniony w to. Ten białowłosy dzieciak to taki potwór 2.0.

Ostatnia edycja:
Hmmm brzmi ciekawie, ale nie powiem, widok tego żółtego ludka mnie nieco odstraszył XD Chyba jednak mimo to obejrzę, skoro macie takie dobre opinie.

Ostatnia edycja:
Oba openingi były w sumie niezłe. Komedia nawet nawet, a do tego trochę akcji. Można obejrzeć, szczególnie, że właśnie niedługo 2. sezon.

Ostatnia edycja:
Hmmm w takim razie przywrócenie do postaci człowieka może się okazać interesujące.

Ostatnia edycja:
Strasznie mi się spodobał ten motyw zabicia tego nauczyciela, który do tego był strasznie szybką ośmiornicą. Pierwszy sezon pochłonąłem w 2 dni i teraz pozostaje mi czekać, aż wyjdzie reszta odcinków z drugiego :D

Ostatnia edycja:
Obejrzałem wczoraj do końca drugi sezon, właściwie to obejrzałem go w 2 dni. Nie chcę spoilerować, ale końcówka bardzo spoko, cała seria również. W przedostatnim odcinku może polecieć nawet kilka słonych kropli z oczu ;)

Ostatnia edycja:
Powrót