Aplikacja na smartfona do oglądania anime

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
Status
Ten wątek został zamknięty.
L

link12pl

Poszukuję aplikację na androida do oglądania anime w wersji PL. Jeżeli znacie jakieś fajne aplikacje to podzielcie się tą informacją ;-)

Ostatnia edycja:
S

system

animax sorry to nie polski xd
kiedyś była apka od anime shindena, ale nie wiem czy wciąż działa

Lukos

EkipaAnimes
Członek ekipy
Dołączam się do pytania.
Na 99% takiej apki nie ma ponieważ spędziłem już wile godzin aby jakąś znaleźć i nic. Kiedyś była apka anime shinden ale przestano ją wspierać i została usunięta ze sklepu Play. Ja aktualnie, jeśli chodzi o oglądanie anime na telefonie, odpalam przeglądarkę (Dolphin z wbudowanym Adobe Flash Player) i oglądam animce po wpisaniu linku strony na której chce je oglądać. Innej metody chyba aktualnie nie ma

Ostatnia edycja:

TroLoL

Donator
alt
Naruto120:
Jest apka anime shindena
Działa jedynie jeśli masz ją na telu i nie kasowałeś danych apki, inaczej masz pusto ;P
Coś gdzieś kiedyś przeczytałem że ma być apka od AO, a na dany moment zostaje tylko oglądanie poprzez wtyczkę i np. google player xD

Ostatnia edycja:
I

Innostian

alt
TroLoL:
alt
Naruto120:
Jest apka anime shindena
Działa jedynie jeśli masz ją na telu i nie kasowałeś danych apki, inaczej masz pusto ;P
Coś gdzieś kiedyś przeczytałem że ma być apka od AO, a na dany moment zostaje tylko oglądanie poprzez wtyczkę i np. google player xD
Apka od AO ma być, ale tylko do radia.

Ostatnia edycja:
S

system

klamka, załóż poradnik z tym backupem dla zainteresowanych ludzi

TroLoL

Donator
alt
Innostian:
alt
TroLoL:
alt
Naruto120:
Jest apka anime shindena
Apka od AO ma być, ale tylko do radia.
Ale byly plany ze w apce mialy byc newsy, radio i odcinki ;/

Ostatnia edycja:
L

link12pl

XBMC - na kompie i na telefonie śmiga aż miło (jak coś to są napisy PL).

Ostatnia edycja:
1

111

Co strona to apka śmiech xbmc styknie. Apka od radia, mogę ci taką w minutę zrobić żaden problem plus podpiecie tytułu do wyszukiwania google heh

Ostatnia edycja:

Levi

New member
Hmmm… niestety nie jestem w stanie pomóc, ale nie można skorzystać z przeglądarki na telefonie?
Kiedy chcę coś sobie obejrzeć wchodzę na AO, albo shindena i oglądam, wiem że to zależy od urządzenia i miliona różnych innych rzeczy, ale zawsze warto spróbować :p
BTW, kiedyś też używałem apki od shindena, szkoda że już nie ma bo była całkiem wygodna ;-;

Ostatnia edycja:

TroLoL

Donator
alt
Nice:
Co strona to apka śmiech xbmc styknie. Apka od radia, mogę ci taką w minutę zrobić żaden problem plus podpiecie tytułu do wyszukiwania google heh
Da się w tym jakoś ustawiać jakość odcinka który chcę obejrzeć?

Ostatnia edycja:
1

111

Zdaje mi się, choć pewny nie jestem że wczytuje wartość albo maksymalną albo dopasowuje jakość do łącza.

Ostatnia edycja:
1

111

Nie narzekaj xbmc sprawdza się idealnie net na 720p to teraz mniej niż minimum

Ostatnia edycja:

TroLoL

Donator
alt
Nice:
Nie narzekaj xbmc sprawdza się idealnie net na 720p to teraz mniej niż minimum
Net mi to ogarnia bez problemów ale mowie że telefon ogarnia bez przycinek max 480p xD

Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.
Top Bottom