Aye!

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
B

Bogurodzica

Podczas nudnej podróży warszawską komunikacją miejską i próby przetrwania, oraz uniknięcia bycia zgniecionym przez innych jej użytkowników z wyższym poziomem i ekwipunkiem, przyszła pora na relaks i przedstawienie się.

Mam na imię Kamil, okupuję stolicę pod przykrywką studiowania. Mam 21(lvl) lat i jak pewnie większość na tym forum (o ile nie wszyscy) interesuje się mangą i anime. Niestety ostatnio coraz mniej czasu. Czasami zawitam na jakimś konwencie. Oprócz tego jestem fanem Nintendo, a na zajęciach czy w pracy gdy nikt nie patrzy wydobywam konsolę i gram. :D

Cóż więcej mogę rzec? :)
Żyć, nie umierać!

Ostatnia edycja:

Alison

New member
Siemson, na jakim kierunku studiujesz, jeśli można wiedzieć? :>
Miłego pobytu na forum życzę!

Ostatnia edycja:

Golter

New member
Siemanko Kamil! Skąd jesteś? Masz jeszcze jakieś hobby? Jakiej słuchasz muzyki?
Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej i będziesz się dobrze bawił :D

Ostatnia edycja:

Maru

New member
Witaj Kamilu w naszej forumowej rodzince! :3 Uprawiasz jakiś sport? Luubisz czytać książki? :)

Ostatnia edycja:

Zetsu

New member
Witaj! :3
Fajnie, że znów ktoś dołączył. Podpisuję się pod wyżej zadanymi pytaniami (taki leniwy jestem). Albo nie. Skąd pomysł na nick?

Ostatnia edycja:
B

Bogurodzica

Studiuję, kierunek chwilowy, by być w stanie uczyć się japońskiego i angielskiego, ale będę celował w informatykę, bo w tym też zawodzie pracuje.

Co do muzyki. Metal! Rock, osty z anime i gier. + doza starej dobrej polskiej muzyki.

Książki kocham. Mistrz Sapkowski.

Jeżdżę na Snowboardzie. :)

Co do nicku, długa historia + lekcja j.polskiego za czasów licealnych.

Dziękować za ciepłe powitanie! :)

Ostatnia edycja:

Kiicia

New member
Witaj Ptysiu!
Odrazu wielki plus za nick <3 Genialny!
Moje pytanka:
1.Skąd pochodzisz?
2.Skąd dowiedziałeś się o forum.
3.Twoje ulubione anime?
4. Jak bardzo stary jesteś? ^^

ZAPRASZAM NA CZAT <3

Ostatnia edycja:
Y

Yona

Ja również witam Cię na forum.
Masz naprawdę fajny nick:).
Mam nadzieje,że będziesz się dobrze bawił.

Ostatnia edycja:
B

Bogurodzica

Ad.1 Krynica -Zdrój, ale mieszkam w Warszawie.
Ad.2 Wpisałem w taptalku słowo klucz! Anime.
3. Baccano.
4. 21 lat na karku mym Moja Droga.

A zabawa z wami będzie przednia!

Ostatnia edycja:

Kageno

Donator
Witam na forum! Mam pytanie twój nick ma jakąś genezę ? Jest dość nietypowy jak na nick faceta.

Ostatnia edycja:
B

Bogurodzica

alt
Kageno:
Witam na forum! Mam pytanie twój nick ma jakąś genezę ? Jest dość nietypowy jak na nick faceta.
Trochę w tym racji jest.
Nie raz grając w jakieś mmo, czy siedząc na jakimś portalu powoduje e-zwód u młodszych przedstawicieli płci męskiej, chcących zawojować światem, oraz nadzieje, gdy do mnie piszą, która jednak szybko jest rozwiewana i na jej miejscu pojawia się rozczarowanie i smutek.

Geneza nicku? W 1 liceum, czyli kilka dobrych lat temu, na długo ciągnącej się lekcji informatyki, znajoma poprosiła bym ocenił jej prace na deviant arcie. Pomyślałem, że i tak nie mam nic lepszego do roboty, a chętnie zrobię jej psikusa. Chcąc się zarejestrować mój nick, który używałem w tamtych czasach był zajęty, a mając w pamięci lekcje polskiego, która odbyła się godzinę wcześniej, bez namysłu wpisałem ,Bogurodzica". :D

O dziwo szybko się to przyjęło. Tego pseudonimu używałem już na każdym portalu, grze, czy podpisując pod projektami, lub dziełami w których brałem udział. Znajomi szybko ułatwili sobie zadanie i skrócili go, mówiąc do mnie ,Bogu", gdzie podłapała to nawet moja rodzina.

Co ciekawe, często przesiadując na międzynarodowych ts3, zagraniczni wojacy, kojarzą naszą polską Bogurodzicę, a epickim faktem jest, jak to wymawiają i łamią język.

Ot co, cała geneza. (;

Ostatnia edycja:

Nikorin

New member
witaj na naszym forumie XD ostatnio mamy tutaj małe załamanie demograficzne, ale tak się dzieje co jakiś czas i zaraz wszystko pewnie wróci do normy, więc nie przejmuj się pustkami na chacie albo coś ;p Ah bo wgl… to forum to tylko przykrywka XD tak naprawdę ta strona służy do chatowania!

e-zwód XD XD XD ciekawe ile ja ich w swoim życiu już wywołałam, przerażająca myśl!

Ostatnia edycja:

Maru

New member
Wybierasz się może na Pyrkon,który będzie teraz w Poznaniu? :3

Ostatnia edycja:

Monster

New member
Hmm… siemaneczko. Tutaj Youhei xD… milo mi zes do nas zawital. (Chyba najgorsze przywitanie, odkad sie tu pojawilem… ale wykonczony podroza jestem, wiec prosze o zrozumienie)

Co do lamania jezyka, ja jak slysze, jak moi znajomi lamia sobie jezyk na moim nazwisku, to az sie we mnie gotuje xD Hmmm… tak tak…

A historia nicku, dosc ciekawa. Nie spodziewalbym sie akurat takiego powodu uzywania go xD

Hmm… chyba zaczynam cie lubic ;) (Tylko nie licz na wiele, ja do chlopakow nie startuje)

xD

Ostatnia edycja:
B

Bogurodzica

Youhei:
Hmm… siemaneczko. Tutaj Youhei xD… milo mi zes do nas zawital. (Chyba najgorsze przywitanie, odkad sie tu pojawilem… ale wykonczony podroza jestem, wiec prosze o zrozumienie)

Co do lamania jezyka, ja jak slysze, jak moi znajomi lamia sobie jezyk na moim nazwisku, to az sie we mnie gotuje xD Hmmm… tak tak…

A historia nicku, dosc ciekawa. Nie spodziewalbym sie akurat takiego powodu uzywania go xD

Hmm… chyba zaczynam cie lubic ;) (Tylko nie licz na wiele, ja do chlopakow nie startuje)

xD
Dobrze, że to podkreśliłeś i udusiłeś nasze uczucia w zarodku ;D

Ostatnia edycja:
Top Bottom