Baka to test to shoukanjuu

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

Lilka

Donator
Głównym bohaterem tego anime jest Yoshi Akhisa, który jest po prostu idiotą. Chodzi on do szkoły, która ma nietypowy system edukacji. Uczniowie walczą w niej za pomocą magicznych istot, których siła jest odzwierciedleniem ich wyników z egzaminów. O tego, jakie wyniki będę mieli w tych walkach, zależy, do jakiej klasy będą chodzić (A,B,C… itd). Klasy te różnią się prestiżem i wygodą - klasa A żyje jak bogowie, a każda kolejna ma coraz gorzej. Yoshi Akhisa chodzi do najgorszej klasy, której uczniowie uważani są za idiotów i są najgorzej traktowani. Uczniowie tej klasy postanawiają jednak udowodnić, że nie są najgorsi i wyzywają kolejne klasy na pojedynki, by móc zdobyć to, co aktualnie posiada klasa A.

Anime to to po prostu jedna wielka komedia. I chyba jedyne, w którym główny bohater idiota to był dobry pomysł :) Świetne, jeśli ktoś chce się mocno pośmiać.

Ostatnia edycja:

Byters

EkipaAnimes
Członek ekipy
Dodałem do planowanych. Z opisu mocno mi przypomina bardzo przyjemne anime z wiosennego sezonu - Ansatsu Kyoushitsu, w którym również mieliśmy najgorszą klasę E, która w pewnym sensie rywalizowała z klasą A.

Dzięki Lilka za fajną propozycję :)

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
Uwielbiam to anime! Nie mogłam przy nim pić bo wciągałam nosem wodę ze śmiechu przypadkiem T^T

Ostatnia edycja:

Raizer

New member
Polecam serdecznie wszystkim osobą szukającym dobrej komedii :) To anime jest u mnie na pierwszym miejscu komedii wsród anime :D

Ostatnia edycja:
Top Bottom