Captain Earth

  • Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
D

Doomen201

Anime zaczyna się gdy uczeń liceum drugiego roku Daichi Manatsu widzi w telewizji kulistą tęczę unoszącą się nad wyspą Tanegashima. Przypomina sobie, że coś takiego już kiedyś widział, udaję się na Tanegashime na której znajduje się centrum kosmiczne. Podczas podróży rozmyśla o swoim dzieciństwie jak i o śmierci ojca. Tam spotyka robota który zadaje mu pytanie “Czy jesteś kapitanem?”.Celem walki jest zmechanizowana, tajemnicza forma życia, która przybyła z Uranu.

Opis jak najbardziej kiczowaty i odpychający, jednak produkcja na prawdę warta uwagi, zważyć możemy na to, że wydają ją studia które znają się na rzeczy i szły już w tym kierunku gatunkowym. Pierwsze wrażenie tego anime jest podobne do tego z którym mieliśmy do czynienia podczas początku produkcji “Eureka Seven”

Na prawdę polecam to anime i gwarantuję, że wciągnie po pierwszym odcinku ;)

Trailer:

Tutaj napiszę swoją opinię (żeby było schludniej :p )

Anime to ma swój klimat już od początku, pierwszy odcinek spełnił swoje zadanie i zaintrygował jak i również zaciekawił. Kreska, muzyka i animacja są na nieziemskim poziomie, na razie wstrzymam się od poszczególnych ocen co do fabuły postaci itd. ale jeszcze raz powtórzę, na prawdę warto obejrzeć ;)
 
Ostatnia edycja:
Top Bottom