Chainsaw Man

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
Kot

Kot

Active member

anime o chłopcu, który został piłą łańcuchową

Kot

Kot

Active member
czytałam całą mangę jak wychodziła po kolei, ale nie pamiętam już teraz

i czytam teraz ten drugi sezon mangi - bardzo fajnie zrobili, że Fujimoto miał przerwę między pierwszą, a drugą częścią
powinno być więcej czegoś takiego, że pomiędzy arcami autorzy mają czas na ogarnięcie historii dalej czy coś

samo anime to hype w chuj, bo mappa, bo zwiastuny, który już były są obiecujące, bo sama historia/manga ma bardzo fajny klimat i jest trochę szalona

Spider2023

Spider2023

Donator
Członek ekipy
Obejrzałem pierwszy odcinek i nie mam jak na razie żadnych zarzutów. Uważam że odpowiednio są dobrane głosy, opening wpada w ucho tylko tyle że trzeba na to czekać ... (。_。)

Kot

Kot

Active member
o właśnie bo wyszedł pierwszy epizod

no to ten tego:

czy ja wiem czy mi się podoba? poczta całkiem fajny piesek-piła, w sensie fajny głosik miał

dennis głos też OK, ale nie podoba mi się animacja go w 3d jak walczy - za mało jest dla mnie takiego no nie wiem, chaosu czy czegoś co by się pojawiło z rysunku, a piły są jakieś za ciche

też połączenie jego głowy/szyi z resztą ciała głupio wygląda w anime

opening fajny, wygląda trochę jakby nawiązywał do Dandadan z tą złotą kulą

dużo foreshadowingu

Spider2023

Spider2023

Donator
Członek ekipy
Z tego co słyszałem to nie miało byś właśnie tej animacji "3D" i wiem o którą scenę chodzi ale nie jest to aż tak drażniące w oczy jak np. w Overlordzie (jak narazie).

Kot

Kot

Active member
no nie jest aż tak drażniące, ale ehh jak to ma być wielkie anime od Mappy to średnio - są chyba właśnie jedyni w "komitecie" do tworzenia tego anime i chcą wszystkie zyski, więc można by pomyśleć, że chcieliby to zrobić na pełnej kurwie, a jest jednak CGI

rozumiem, że jakieś scenki będą, ale może mi się nie podobać, że anime jako medium idzie w tym kierunku nawet jak chcą się starać

fooze

fooze

Donator
Obejrzałem dwa epy. I o kwestiach audiowideo, się nie wypowiem, bo póki CGI nie jest draźniące jak gunwo to mi to loto.
Ale fabularnie wygląda mi na takie Jujutsu Kaisen z Echii... zostawie chyba na 3 tygodnie, zeby obejrzeć 5 odcinków.
Bo o ile nawet bym nie miał nic przeciwko kolejnemu generycznemu anime o łowcach demonów, to tak wyraźnie echii momenty mnie draźnia.

Spider2023

Spider2023

Donator
Członek ekipy
Też odniosłem takie wrażenie jak czytałem pierwsze tomy mangi. W późniejszych etapach zobaczysz że nawet ciekawy tytuł.
5b98a65224e36 o large

Kot

Kot

Active member
ep 3: w sumie to anime jednak dupy nie urywa, może początek jeszcze się nie rozkręcił fabularnie, ale po prostu kuleje graficznie
muzyka całkiem okej, ale klimat jest po prostu taki no średni

Top Bottom