Cheer Danshi!! (Cheer Boys)

P

ProteoBakter

Opis: Anime opowiada o grupce studentów męskiej uczelni, którzy wspólnie pragną utworzyć zespół cheerleaderski. W jego skład wchodzą bardzo zróżnicowani członkowie: chcący iść w ślady swoich rodziców (również będących cheerleaderami) Kazuma Hashimoto, urodzony w rodzinie z tradycjami judo Haruki Bandou, wyluzowany i wygimnastykowany Gen Hasegawa, wysportowany baseballista Souichirou Suzuki, ważący 100kg i nie mający żadnego sportowego doświadczenia Kouji Toono czy wreszcie sztywny i pozbawiony wyczucia rytmu Wataru Mizoguchi. W swoim przedsięwzięciu są zaś wspierani przez Shou Tokugawę – przystojnego, ale nieposiadającego dobrego gustu eksperta od cheerleadingu.


Anime jest lekkie. Szybko się je ogląda. Ma wiele fajnych postaci, jak i śmiesznych sytuacji. Aktualnie jest emitowane co tydzień w środę. Idealne na wakacje. Polecam :)
 
Ostatnia edycja:
Uuuu, a ja watek chciałam zakładać ;<
Jestem właśnie po seansie i czuję się zawiedziona. Napaliłam się na to animciu i obejrzałam, mimo że nie znalazłam polskiego tłumaczenia. Tak się poświęciłam i zobaczyłam z angielskimi napisami. A w zamian dostałam szesnastu chłopa… bez charakteru ;< Jedynie Kazuma jakoś mi podpasował, chociaż też daleko mu do biszka idealnego.
Ogólnie, nawet jak na sportówkę, to bardzo naiwna historia. Zbyt naiwna, więc momentami było nawet nudne! No i największa wada anime - za dużo gadania, za mało tańczenia. W sumie, nie było nawet żadnego konkretnego układu. Dynamika w ruchach bohaterów to kartofel.
Bardzo zła sportówka, śliczna biszownia. Nie tak to powinno wyglądać.
Ale cóż, teraz przynajmniej wiem, czemu nikt nie chciał tego tłumaczyć. Zwyczajnie nie warto.
Ale i tak nie żałuję oglądania, w pierwszym odcinku prawie pokazali gołą dupcie xD
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Top