Code Geass - zakonczenie

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
fala5g

fala5g

New member
Poruszam temat, o którym mówiono w wielu różnych miejscach, aczkolwiek jak myślicie czy Luluś żyje? W Sequelu znajduje się on na głównym plakacie: https://myanimelist.net/anime/34437/Code_Geass__Fukkatsu_no_Lelouch
Moją ulubioną teorią jest:
‘Lelouch uzyskal moc niesmiertelnosci po “zabiciu” ojca i matki w c. world. Dzieki temu nie zginal i tak jak pisales woznica na koncu to wlasnie on.’ - cytat z http://www.filmweb.pl/serial/Code+Geass%3A+Lelouch+of+the+Rebellion+R2-2008-467384/discussion/(spoiler)+co+z+Lelouchem,1855828
Może to po prostu moje złudne nadzieje, bo jest moim ulubionym bohaterem. Na początku serii go uwielbiałem później nienawidziłem, potem moje uczucia były mieszane, a na końcu go kochałem(no homo xd). Co wy o tym myślicie?

rybiki

rybiki

New member
Już gdy skończyło się “stare” anime ludzie spekulowali, że Lelouch żyje. I wszystko co wiadomo o nowym anime na to wskazuje.

MoonCat

MoonCat

New member
No to byłoby słabe przyznam i chyba wolałbym ujrzeć sequel w którym Leloucha już nie ma. Jednak jego śmierć była pewnym domknięciem i zwieńczeniem tego o co walczył.

Więc jak okaże się, że jednak żyje to będzie dla mnie rozgrzebywanie i psucie genialnego zakończenia oryginalnej serii.

Taika

Taika

Active member
Nie rozumiem dlaczego chcą kontynuować tak świetnie zakończone anime, gdzie każdy miał swoją teorię oraz interpretacje. W moim przypadku, powrót Leloucha będzie wielkim rozczarowaniem, gdyż całe anime po prostu straci swój niepowtarzalny urok.

KapitanCzarnyYT

KapitanCzarnyYT

Member
UWAGA SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Osobiście wiedziałem kim jest woźnica który prowadzi wóz z CC. Nie trzeba być orłem z logiki. Ale trzymanie go żywego trochę umniejsza to co chciał osiągnąć. Poświęcił WSZYSTKO co miał i mógł mieć by nastał WZGLĘDNY pokój. Przywracanie go jest nieco głupie. Ale nie przywrócili go tak dokumentnie. I tak mało osób wiedziało że żyje. A obecnie i tak zniknął. I tak nie zmieniło to tego co osiągnął ale wartość średnio ma ją teraz gdy gdzieś tam się wałęsa z CC

Depressley

Depressley

Active member
Też uważam, że to jasne, że Lelouch przeżył. Ja osobiście cieszyłem się jak dziecko, gdy dotarło do mnie, że jednak żyje. Może kontynuacja nie jest dobrym pomysłem i lepiej zostawić tak, jak jest :D

Top Bottom