Cześć i czołem.

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
X

xnamid

Hej! Jestem tu nowa i wypadałoby się przywitać także tego… No cześć :) Dawno nie pisałam na jakimś forum, ale kiedyś byłam stałą bywalczynią forum shippuuden, może ktoś kojarzy te forum sprzed jakiś 8-9 lat? Ostatnio zaczęłam też swoją przygodę na youtubie, po raz pierwszy, w tematyce anime, jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam: klik - moim marzeniem jest zagłębienie się w anime i znajdywanie pola do szerokiej dyskusji nad pewnymi motywami występującymi w anime, troszkę myślenie w stylu “co by było gdyby”, co sprawia, że anime jest dobre a co złe. Póki co nie widać tego tak bardzo na moim kanale, ale będzie to kierunek w którym będę dążyć. O i chciałabym dbać o większy poziom kulturalnej dyskusji na temat anime. Póki co jestem otwarta na wszelkie sugestie, proszę też o danie mi szansy i subskrybcję na próbę, bo mam w zanadrzu parę pomysłów.
Myślę, że jestem otwarta na każdy gatunek anime i w zasadzie oceniam coś przez pryzmat danego tytułu a nie gatunku. Serie które kocham, to Berserk, JoJo’s, Gintama, Gundam, a ostatnio zakochana jestem w HunterxHunter. Ostatnio zaczęłam się też zmagać z nauką japońskiego… Także tego, mam nadzieję, że się polubimy forumowicze

Ostatnia edycja:
SonKenGintokiZoro

SonKenGintokiZoro

New member
Mugetsu Aloha wita Cię serdecznie :) Baw się dobrze z nami na forum, a także wbijaj na czat!

Dałem suba i liczę na rozwój kanału. Jeśli mógłbym coś podpowiedzieć… Popraw jakość dźwięku, gdyż jest to bardzo ważne dla potencjalnych odbiorców. Twój głos jest czysty i przyjemnie się Ciebie słucha. Dlatego też polepszenie jakości audio będzie doskonałym krokiem do dalszego rozwoju! :)

Lubisz słuchać jakiejś muzyki? Czym się zajmujesz w życiu jeśli można wiedzieć?

Ostatnia edycja:
fooze

fooze

Donator
Witam.

Wracaj do nas i udzielaj się na forum, oraz czacie.

Jakieś poważne pytania:
Lubisz bekon?
Różowy czy czarny?

Oczywisty plus za Gintamę. :)

Ostatnia edycja:
Zetsu

Zetsu

New member
Yo
Plusiki za Barserk
Jak znalazłaś nasze forum?
Skąd pomysł na nick?
Lubisz szarlotkę?
Chyba tyle, więcej nie zadam pytań, bo się zmęczyłem
Baw sie grzecznie z innymi dziećmi i udzielaj się dużo na forum

Ostatnia edycja:
X

xnamid

Aloha52:
Dałem suba i liczę na rozwój kanału. Jeśli mógłbym coś podpowiedzieć… Popraw jakość dźwięku, gdyż jest to bardzo ważne dla potencjalnych odbiorców.

Lubisz słuchać jakiejś muzyki? Czym się zajmujesz w życiu jeśli można wiedzieć?
Będę zbierać na nowy mikrofon, obiecuję i spróbuję poprawić dźwięk jakimś programem i innymi, niewymagającymi kosztów sposobami ;) Dziękuję za zaufanie z tą subskrypcją!
W sumie z muzyką to skomplikowane pytanie, bo to co pisałam o gatunkach anime odnosi się też do muzyki. Lubię ciężkie brzmienia jak metalcore, posthardcore, ale też poezję śpiewaną, inteligentny rap, melodyjny pop. W zależności od nastroju. A w póki co to zajmuję się studiowaniem psychologii.
alt
fooze:
Lubisz bekon?
Różowy czy czarny?
Bardzo lubię bekon, im bardziej chrupki (chyba czarny?) tym lepiej :D
Zetsubou Billy:
Jak znalazłaś nasze forum?
Skąd pomysł na nick?
Lubisz szarlotkę?
  1. Wpisałam forum anime i wyskoczyło mi jako pierwsze w googlu. A zrobiłam to, bo brakuje mi w środowisku osób, które interesują się anime :(
  2. W zasadzie to przez przypadek ucięło mi literkę i domyślnie miało być xnamide (do tej pory nie wiem, jak mam to czytać) - jest to wariancja na temat mojego baardzo starego nicku “namidayuki”, który brzmiał dla mnie trochę zbyt pretensjonalnie ^^’
  3. Lubię wszystko, co zawiera w sobie cukier!
Dzięki Wam za urocze przywitanie :)

Ostatnia edycja:
Zetsu

Zetsu

New member
Animemaniaków u nas jest pod dostatkiem

Ostatnia edycja:
Feitan

Feitan

New member
alt
xnamid:
a ostatnio zakochana jestem w HunterxHunter.
Już Cię lubię <3
Mangę też czytasz (w czerwcu wychodzi kolejny tomik, więc sama manga też powinna się wznowić ogólnie), czy tylko anime?

Ostatnia edycja:
Vudzio

Vudzio

Donator
A no Witam i Ja :D
Wbijaj na czat i na pewno dam suba ^^

Co myślisz o apokalipsie zombie?

Ostatnia edycja:
X

xnamid

alt
Feitan:
alt
xnamid:
a ostatnio zakochana jestem w HunterxHunter.
Już Cię lubię <3
Mangę też czytasz (w czerwcu wychodzi kolejny tomik, więc sama manga też powinna się wznowić ogólnie), czy tylko anime?
Na razie jestem na etapie oglądania anime, ale szybko idzie, bo się bardzo wciągnęłam. Na 100% będę czytać mangę, razem z Berserkiem dołączy do tych tytułów, na których czekanie na chapter sprawia ból. ;) (jestem masochistką chyba…)
alt
Vudzio:
Co myślisz o apokalipsie zombie?
Ciężka sprawa, z jednej strony temat chyba mi się przejadł, bo jest o prostu wszechobecny - anime, seriale, gry…, ale mimo to jeśli ktoś ma jakiś świeży pomysł związany z zombi, to chętnie się zainteresuję ;) Zresztą bardzo lubię serię resident evil (te stare gry niestety jeszcze przede mną).
alt
fooze:
Różowy czy czarny?
To było osobne pytanie dotyczące kolorów XDDDD
Pardon.
Nie mogę po prostu z tego, że odniosłam to do bekonu, hahaha. Czarny niech będzie.

Ostatnia edycja:
Benek

Benek

Donator
Yo!
szacun za resident evil ;)
Ulubione anime?
Ulubiona gra?
Lubisz male kotki?
Co myślisz o związkach homoseksualnych?

Ostatnia edycja:
Vorzech

Vorzech

Donator
Witam . Moze mały wgląd w starsze serie anime 2002 - 1986.

Ostatnia edycja:
TroLoL

TroLoL

Donator
Witaj ;)
Oglądałaś może dragon balla?
Co myślisz o maśle? Lubisz je?

Ostatnia edycja:
Penguin

Penguin

EkipaAnimes
Członek ekipy
Witam nową osóbkę, jak zwykle z opóźnieniem, ale lepiej późno niż wcale xD, czasem udaje mi się wbić. Baw się tu dobrze :).

Ostatnia edycja:
Vudzio

Vudzio

Donator
A gdyby apokalipsa zombie była w realnym świecie ? :D

Ostatnia edycja:
Top Bottom