Darker Than Black

M

Majestar

Na 10 lat przed wydarzeniami w Tokio pojawiło się paranormalne pole, zwane Bramą Piekieł, które postanowiono odizolować od miasta odgradzając go ogromnym murem, a wraz z nim szereg tajemniczych zjawisk. Firmament nieboskłonu został zasłonięty sztucznymi gwiazdami, a w tym samym czasie pojawili się ludzie z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Informacja o nich została zatajona, jednak nic nie powstrzyma miejskich plotek. Ci ludzie, zwani kontraktorami, w zamian za swoją moc utracili emocje, dzięki czemu mogą zabijać bez żadnych skrupułów, przez co ludzie się ich obawiają. Jednakże za każdym razem, gdy użyją swojej mocy, muszą wykonać pewną określoną zapłatę. Syndykaty i rządy na całym świecie wykorzystują ich jako zabójców i szpiegów w celu zdobycia różnych informacji, które często przeradzają się w krwawe konflikty. Każda z fałszywych gwiazd na niebie przypisana jest jednemu kontraktorowi i kiedy on używa swoich mocy, jego gwiazda wibruje. Wraz z nimi pojawili się także ludzie zwani marionetkami, którzy są mediami pozbawionymi własnej woli.

Link: Klik
 
Ostatnia edycja:
Oooo ^^ brzmi ciekawie, zabieram się za oglądanie, mam nadzieję, że nie zawiedzie moich dość wysokich oczekiwań
 
Ostatnia edycja:
Niko, bądźmy szczerzy. Pierwszy sezon był jebitny, a w kolejnym takie przekombinowanie, że nie wiadomo było co o i jak.
 
no tak… drugi był trochę pokręcony, w sensie musiałam jakiś czas ogarniać co się w nim stało, ale ja lubię takie ___
 
Ostatnia edycja:
Innymi słowy, żeby go zrozumieć, trzeba było przemęczyć się do ostatniego odcinka xd
 
Opis wydaje się ciekawy, obrazek z resztą też. Z pewnością trafi na listę do obejrzenia ^^
 
Ostatnia edycja:
Kurde, jak tak zachwalasz, to dzisiaj wieczorem (albo w nocy, wszystko jedno), rozpoczynam seans pierwszego sezonu. Zapewne się nie zawiodę, podejrzewam, że klimat jest tam taki jaki lubię :)
 
Ostatnia edycja:
Ejej, to mój komp czy zniknął link do anime? :<
ja głupia ja zaczęłam oglądać drugi sezon XD
 
Ostatnia edycja:
Kurczę kocham kocham kocham wielbię ^^
genialna moi obejrzałą najpierw 2 sezon potem pierwszy i w sumie tak było lepiej mi XD a poza tym 2 sezon chyba nawet bardziej lubię
 
Ostatnia edycja:
Zacząłem oglądać, 2 odcinki i jakoś nie wciąga… warto męczyć się dalej czy lepiej jakiegoś Ergo Porxy albo Psycho Pass wybrać?
 
Ostatnia edycja:
Ehm… Warto XD choc u mnie to wygląda tak ze najpierw o obejrzałam 2 sezon i potem milo się 1 ogladalo tak w ramach uzupełnienia. Tobie tez polecam tak zrobic XDD
 
Ostatnia edycja:
Obejrzałam kilka pierwszych odcinków, ale jakoś mnie nie wciągnęło. Wygląda na dobre anime, ale coś jakoś… nudzę się oglądając je i strasznie mi się dłuży.
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Top