Death Parade

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

Domen

EkipaAnimes
Członek ekipy
W bliżej nieokreślonym czasie, w miejscu, które na pierwszy rzut oka przypomina losowy pub, z wystrojem nawiązującym do lat 90. ubiegłego stulecia, spotyka się dwóch zwyczajnych mężczyzn. Byłoby to spotkanie niewarte wzmianki, gdyby nie to, że bohaterowie nie pamiętają, jak i kiedy w to miejsce trafili. Teraz zaś przyjdzie im rozegrać mecz bilarda. Lecz tak jak spotkanie dwójki bohaterów nie jest takie zwyczajne, tak też nie będzie to zwyczajna gra.

Ostatnia edycja:
I

Innostian

Jeden z faworytów tego sezonu, chociaż po pierwszym odcinku mam pewne obawy, mam nadzieję, że się nie spełnią.

Ostatnia edycja:

Aoi

Member
Too annoyed to watch it xD Chodź klimat fajny ale nie mój. Zobaczymy jak dalej pójdzie.

Ostatnia edycja:

Lukos

EkipaAnimes
Członek ekipy
Jak dla mnie, jeden z faworytów do Anime Sezonu.
A poza tym studio Madhouse…Już nawet bez obejrzenia pierwszego odcinka można strzelić, że to będzie jedno z lepszych anime sezonu.

Ostatnia edycja:
K

koneko

Obejrzałam pierwszy odcinek i specjalny i czuję, że będzie dobre;p od razu widać wyraźne postacie, świetną kreskę, nie do końca jasną fabułę (co lubię;p) i genialny opening:) Co myślicie o zakończeniu pierwszego odcinka? Wiem, że spekulacji jest mnóstwo i każdy inaczej to rozumie, ale ciekawa jestem waszego zdania:) dlaczego kobieta poszła do pustki? Dlatego, że powiedziała o zdradzie (która nie miała miejsca), czy dlatego, że faktycznie zdradziła? Ale podobno mieli być osądzani tylko na podstawie tego, co robią w QD a nie podczas życia.

Ostatnia edycja:

Armila15

Donator
Ohh, genialne to było… Po każdym odcinku, płakałam jak nienormalna. Fajnie było się wczuwać w sytuację bohaterów którzy są osądzani. To co mnie denerwowało to kreska… trochę mi zajęło przyzwyczajenie się do niej :p Ale oczy mi się podobały. Zakończenie jakoś tak mną wstrząsało i w sumie nie wiem dlaczego. Bardzo, ale to bardzo polecam…chyba watro ^.^

Ostatnia edycja:
Top Bottom