Defiance

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

Yankesss

Donator
Defiance to FPS typu MMO opowiadający historię nawiązującą do serialu amerykańskiej stacji SyFy. Zarówno poczynania graczy w wirtualnym świecie, jak i linia fabularna emitowanego serialu, mają na siebie wzajemny wpływ. Otwarty świat stawia graczowi liczne wyzwania i misje, które wraz z jego rozwojem, pozwalają na korzystanie z lepszego ekwipunku.

Gra no cóż wygląda interesująca, a nawet zaciekawił mnie ten serial który sobie pewno w najbliższym czasie obejrzę.

W grze nie ma jako tako podziału na klasy, gra jest darmowa są dostępnie 2 rasy(Jak sie am kupione DLC to 3) wybierasz jedynie na początku czy twoja postać to Weteran, Surwiwalista, Bandyta lub Mechanik, ale to wpływa jedynie na początkowe ubranko i broń. Gra cóż wygląda ciekawie, miła strzelanka, dużo broni i zbroi, granatów, pojazdów, przedmiotów różnych do wykorzystania i system EGO który polega na wybranie głównej umiejętności (Niewidzialność, hologram, przyśpieszenie i przegrzanie) plus pełno perków pasywnych dosć interesujących i jest ich pełno.

Całkiem niezłe multi też bo gra ma całkiem nieźle rozwinięte zdarzenia losowe plus jakieś niby lądowanie wielkich statków gdzie gracze się pełno zlatują czyli takie eventy. A i jak było to cos ię dzieje w serialu ma wpływ na gre w formie specjalnych eventów a te mają wpłw na serial czy się te eventy udadzą graczom czy nie, także w grze nie ma rang, leveli czy cokolwiek, jedynie zdobywuje się punkty na nowe perki EGO, ale cóż nie będę dużo mówił bo sam nie długo to gram a lepiej sami sobie wyróbcie zdanie i jak chcecie spróbujcie sami zagrać :p

O i dodam zaskoczył mnie łądnie system dnia i nocy gdy zminimalizowałem gre była fajna klimatyczna noc a potem wróciłem i dzień słoneczko świeci xD

Przed chwilą wziałem udział przypadkiem w takim zdarzeniu losowym, wchodze do jakiejś bazy a tam 2 graczy, jeden był snajperem, celem było rozwalenie skrzynek z amunicją(zdziwiłem się gdy te wybuchły i bylem za blisko nagle poleciałem do tyłu na glebe i dostałem obrażenia a rzadko kiedy tak jest w grach) pełno wrogów a potem jakiś przekokszony boss mutant z granatnikiem T.T Ale udało się ostatecznie i nawet było takie okienko pokazujące co zyskałem, kto był najlepszy i tabelke kto brał udział i co zrobił ilu zabił itp XD

Ok trochę pograłęm te zdarzenia losowe są fajne i czasem serio truuudneee . i dostałem pierwszy pojazd…quada i się zajebiście nim jeździ, normalnie aż chce się na każde wzniesienie wjechać i wyskoczyć w powietrze na nitrze XD

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz CPU / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+ lub lepszy
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GTS 512MB / ATI Radeon HD 2900 lub lepsza
DirectX: wersja 9.0c
RAM: 2 GB RAM
Miejsce na Dysku: 15 GB
System operacyjny: Windows XP SP2
Zalecane wymagania sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-750s Quad 2.4GHz / AMD Athlon II X4 635 lub lepszy
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 250 / ATI Radeon HD 4750 lub lepsza
DirectX: wersja 9.0c
RAM: 4 GB RAM
Miejsce na Dysku: 15 GB
System operacyjny: Windows 7 64 Bit