Detektyw pikachu

• Uwaga! Je艣li mia艂e艣 ju偶 konto na wcze艣niejszej wersji forum, wygeneruj nowe has艂o przez funkcj臋 Zapomnia艂em has艂o.

Domen

EkipaAnimes
Cz艂onek ekipy
Ryan Reynolds podk艂ada g艂os Pikachu, mo偶e by膰 mega dobre 馃槢
Mam w planach i艣膰 na to do kina.

hanler

New member
Dla mnie trailer te偶 wygl膮da艂 dobrze. Pokemony s膮 艂adne, nie s膮 zrobione ca艂kowicie realistycznie, ale te偶 nie s膮 sztuczne. Ryan Reynolds jako Pikachu mo偶e zrobi膰 robot臋, mam nadziej臋 偶e b臋dzie sporo humoru i zgodno艣ci ze 艣wiatem (scena z Mr. Mime z trailera). Zapowiada si臋 fajnie :)

fooze

Donator
C贸偶 mi to wygl膮da na bardziej 艂agodn膮 wersj臋 Ted. Tak膮 mocno bardziej 艂agodn膮 z elementem przygod贸wki.
Nie jaram si臋.
Ale poksy wygl膮daj膮 bardzo 艂adnie.

Saquato

Donator
By艂em dzi艣 na seansie.
Z jednej strony do Detektywa pikachu by艂em sceptycznie nastawiony z drugiej przecie偶 to pokemony鈥 ale powiem szczerze 偶e naprawd臋 fajnie to wysz艂o.
Tylko mam takie wra偶enie 偶e historia z godzin臋 sz艂a normalnym t臋pem a potem wy##bali z fabu艂膮 do przodu jakby si臋 zorientowali 偶e czas antenowy im si臋 ko艅czy. Pod koniec za szybko posz艂o i sporo omin臋艂o. Tak czy siak mi si臋 podoba艂o.
Naszedl mnie taki pomys艂 ze bardziej przypad艂o by do gustu pokemony w formie serialu np na netflixie w tym stylu co Detektyw pikachu, z tym偶e nie by艂oby takiego nastawienia na t臋po przez ograniczony czas鈥 No ale wiadomo koszty przy tym filmie by艂y nie ma艂e.

A jakie s膮 wasze wra偶enia z seansu? Byli艣cie ju偶 w kinie?

Top Bottom