DreamLand

  • Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
Aoi

Aoi

Member
Wyobraź sobie, że kiedy zasypiasz, twój umysł udaje się do rozległego, fantastycznego świata, w którym wszystko jest możliwe… Wyobraź sobie, niezwykłe miejsce, w którym co noc przeżywasz tysiące niesamowitych przygód… Ten świat to DreamLand - kraina snów, w której znajdują się istoty nastawione zarówno pokojowo, jak i nieprzyjaźnie, ludzie śniący o różnych aspiracjach oraz “Podróżnicy” posiadający specjalne uprawnienia i moce.

Jednym z tych ostatnich jest Terrence - nieśmiały, młody, zwyczajny chłopak, który próbuje zbliżyć się do Lidii, dziewczyny, w której kocha się od zawsze. Pewnej nocy zwyczajność jego życia się kończy. Gdy po raz kolejny śni mu się koszmar o pożarze, w którym zginęła jego matka, przez co nabawił się pirofobii, udaje mu się wreszcie pokonać swój lęk. Od tego momentu rozpoczyna prowadzenie podwójnego życia: za dnia jest zwykłym uczniem szkoły średniej, a w nocy „Kontrolerem Ognia” w DreamLandzie. Podczas odkrywania Krainy Snów, wraz z przyjaciółmi, stawia czoła wielu niebezpiecznym sytuacjom oraz przeciwnikom wchodzącym mu w drogę. Jednakże wraz z upływającym czasem Terrence odkrywa, iż DreamLand nie jest tylko miejscem marzeń i koszmarów sennych innych ludzi…

Ten komiks nie jest mangą, a manfrą, komiksem w stylu mangowym rysowanym przez francuskiego artystę, Reno Lemaire. Jednakże czyta się go od prawej do lewej, tak jak mangi japońskie.
 
Ostatnia edycja:
Top Bottom