Dzień dobry

Yanki, obraze sie na ciebie. Ja wlasnie chcialem to napisac…

Serio, jest naprawde swietny.

Ostatnia edycja:
Na tyle, że się na nich wychowałam w sensie Resident Evil 3: Nemesis to ulubiona gra w dzieciństwie, zaraz po Crash’u

Ostatnia edycja:
Witam serdecznie ^^ Mango jestem :p
całuję rączki i kłaniam się nisko ^^
Widzę, że ekipa z Wrocka zaczyna powoli dominować forum ^^
Cieszy mnie to, bo sam z Wrocka jestem ^^
No. Pytanko małe.
Relaksacyjna muzyka jest ci znana?
Czytasz jakieś fantasy?
No a więc jeszcze raz witam na forum i jakbyś potrzebowała pomocy
zawszę jej udzielę ^^ mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej ^^

Ostatnia edycja:
Co masz na myśli relaksacyjna? Bo dla mnie taka to może być trochę inna jak Ty ją definiujesz :D
Jestem z tego plebsu społeczeństwa, który książek czyta mało. Musi mnie na prawdę wciągnąć żebym coś przeczytała.

Ostatnia edycja:
alt
ulczi:
Co masz na myśli relaksacyjna? Bo dla mnie taka to może być trochę inna jak Ty ją definiujesz :D
Jestem z tego plebsu społeczeństwa, który książek czyta mało. Musi mnie na prawdę wciągnąć żebym coś przeczytała.
Muzyka relaksacyjna “epic music” wersja swobodna muzyki filmowej. A czytać zacząć już czas ^^ Wrocław ma być światły i szlachta a nie plebs :*

Ostatnia edycja:
To nie, że nie czytam, bo czytam, ale mało. Nie mam na to czasu w sumie mówiąc :D Wrocław to jest światły i to bardzo :v
A szlachtą jestem w innych dziedzinach :)

Ostatnia edycja:
Yankesss nad morzem to masz sługi a nie szlachte. Nasza krew jest za was przelewana!!! :)
Wy tylko z nas ściągacie haracz KOMUCHY JEDNE!!! ;)

Ostatnia edycja:
No nie wiem mimo że mieszkam w zadupiu i tak miasto moje ma bogatą historie, mam korzenie szlacheckie i dwór szlachecki na granicy miasta z lasem gdzei gró szlachcica leży jeszcze B)

Ostatnia edycja:
Jak zawsze dbam o forum xd kolejna zwerbowana przez ze mnie dziewczyna xd przynajmniej ratio girl x boy jakoś się poprawia xd mam nadzieje ze zostaniesz z nami na dłużej :)

Ostatnia edycja:
Witamy na naszym forum! :3 uprawiasz jakieś sporty?: >

Ostatnia edycja:
Jeśli picie napojów procentowych to sport, to uprawiam go zawodowo :D A tak serio to póki co nie, ale zastanawiam się nad bieganiem rano xd

Ostatnia edycja:
Ja kocham biegać na krótkie dystansy <3 ale ogólnie polecam rowerek jak będzie ciepło! :3

Ostatnia edycja:
Rower to moje drugie życie jest, więc rozumiem dlaczego polecasz ^^

Ostatnia edycja:
Czesc, Piotrek jestem. Tez lubie napoje wyskokowe. Najlepiej smakuje mi piwo w cieple dni pite ze znajomymi na murku :p

Jesli chodzi o spor chodze sobie na silke po pracy. Mozna pozbyc sie negatywnych emocji. Odkad zaczalem chodzic, ciezej mnie wnerwic ;-).

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Ostatnia edycja:
Biegi na krótkie dystanse są dobre bo krótkie a siłowanie też polecam ale ja tak chodze…eeee…różnei bardzo xd

Ostatnia edycja:
Powrót