Dzień dobry

Yo yo yo ^^

Co do siłki myślałam o tym by zacząć chodzić, ale nie mam jakoś czasu zresztą roboty z tym, bo dieta ćwiczenia itp nie mam jak by to powiedzieć na to warunków trochę :/
a co do zimnego piwka na murku latem? TAAAK <333

Ostatnia edycja:
Wybrańcy serca hmmm. Nie, nie mam żadnych no może po za jednym, ale to dziwny temat :D

Ostatnia edycja:
Zaraz zaraz… Ty czasem tatuażami się nie chwaliłaś na czacie?? Nie przykładałem zbytniej uwagi do tego. Opowiesz mi ich historię?? :D

Ostatnia edycja:
Tak robiłam :D
Hmm pixel (pixelowy pikachu na przedramieniu) to mój pierwszy i najlepszy tatuaż. Chciałam go od gimnazjum, ale mama powiedziała “wróć za dwa lata jak będziesz chciała dalej go możesz robić” wróciłam i zrobiłam ^^
A Asuka na żebrach hmm… Taki ze mnie mangozjeb, że waifiu muszę mieć zawsze przy sobie. Podoba mi się strasznie motyw w sensie wygląd kosmos kolory itp, a no i nawiązanie do pierwszego i mojego ulubionego anime :D
planuje jeszcze parę zrobić, ale to ciężki temat też jest xd

Ostatnia edycja:
Przerażają mnie ludzie z tatuażami gdyż mają jakiś dziwny obrazek na ciele i nie mogą się go pozbyć… A gdy wyjdzie z mody… Nic nie zrobisz. Tobie tatuaże nie sprawiają jakichś… Problemów? Czy coś?

Ostatnia edycja:
Problemy? Chodzi Ci o pracę itp? Jedyny problem jest z tym, że o żadnym tatuażu nie wie rodzina (no o pixelu parę osób wie, ale to np babcie nie wiedzą) co sprawia lekkie problemy, bo pixel jest na przedramieniu, więc nie mogę się pokazać w krótkim rękawku itp. Asuka jest na żebrach, więc noł problem. Co do dziary na ręce to jeśli będą kazali mi np w pracy zakryć to go zakryje. Póki co mam najlepsze prace pod słońcem i nikt się mnie o to nie czepia. Co do tego czy tatuaże wyjdą z mody hmm… Nawet jeśli to co? Zrobiłam je dla SIEBIE i one zawsze będą DLA MNIE. To, że pixel jest na “wierzchu” to takie zboczenie, bo chcę na niego patrzeć xd, ale nie zmienia to faktu, że nie interesują mnie opinie ludzi na temat moich tatuaży. Mało tego spotkałam się z pozytywnymi ocenami bardziej niż z negatywnymi (na tyle osób, które spotkałam albo widziałam może z 10 powiedziało mi, że im się nie podoba). Parę osób mnie zaczepiło w tramwaju/autobusie “oo fajny tatuaż hehe”. Matko, ale się rozpisałam ;o

Ostatnia edycja:
Dziewczyny z ladnymi tatuazami nie sa brzydkie :p. A z praca przez tatuaz chyba problemu nie bedzie. Na rozmowe kwal. nie przychodzi sie rozneglizowanym ostatecznie. Liczy sie przede wszystkim doswiadczenie i to czy pracodawca moze z nas miec zysk, bo przeciez o to chodzi.

A wloski w jakim kolorze ? :)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Ostatnia edycja:
Ciemny brąz, krótkie :D a z ta praca różnie bywa. Zależy od miejsca pracy, bo czasem nas przyjmą, ale warunkiem jest zakrycie tatuaży.

Ostatnia edycja:
Witam, nie no ten avek mi się mega podoba.
Życzę miłego pobytu na forum.
Co sądzisz o Deskorolce?

Ostatnia edycja:
A zwierzaki jakies masz ? :). Ja mam kota xD

Ostatnia edycja:
Widzę avek wygrywa wszystko :D
Deskorolka hmm, dawno temu jeździłam, ale skończyłam na olie xd ale nie mam nic do deski jeśli nie jeździsz po ulicy i uważasz na pieszych.
A zwierzaki? Dwa koty xd rasowe ;x

Ostatnia edycja:
Psy? Kocham psy, ale nie mam warunków na psa. Jak się wyprowadze i wyjdę na swoje, to sobie kupię huskiego i nazwę ja “rei” xd

Ostatnia edycja:
Husky… marzenie moje! I nie mam go tylko z powodu warunkow i czekam na wyprowadzenie sie w inne miejsce… xD

A moze by tak polaczyc sily?

… nie no, zartuje przeciez.

Ostatnia edycja:
Ja tak samo, nie mam warunkow na psa. I tak wole koty. :p.

Ostatnia edycja:
Powrót