Escha & Logy no Atelier: Tasogare no Sora no Renkinjutsushi

 • Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
Z

Zara

Donator
Kod:
                 Escha & Logy no Atelier: Tasogare no Sora no Renkinjutsushi
Świat ten doświadczył już wiele Zmierzchów, zaś jego istnienie powoli acz nieuchronnie zmierza ku końcowi. Mimo to gdzieś na zachodnich rubieżach leży “Kraina Zmierzchu”, gdzie położony jest kraj prosperujący dzięki sztuce alchemii. Mieszkający tam ludzie skupili swe wysiłki na zrekonstruowaniu dawno straconych alchemicznych technologii, licząc, że pomoże im po przetrwać nadchodzący “Koniec Zmierzchu”. Wszystko co udało im się odtworzyć z wiedzy minionych pokoleń zostało zgromadzone w mieście badań nad alchemią, znanym jako Centrala, gdzie próbowano ustalić jak powstrzymać postęp “zmierzchu”.
Jednym z naszych bohaterów jest młody chłopak, Logy, zajmujący się badaniami nad alchemią w Centrali, drugim zaś dziewczyna o imieniu Escha, mieszkająca w małym miasteczku blisko granicy. Pragnąc spożytkować swoją wiedzę o pradawnej alchemii na pomaganie ludziom, zostaje ona przydzielona do Departamentu Rozwoju. Logy, po nauce w Centrali, prosi o przeniesienie do mniejszego miasteczka, by móc tam wykorzystać nabyte umiejętności – on także zostaje skierowany do Departamentu Rozwoju, na miejscu zaś spotyka Esche. Dwójka ta składa sobie przysięgę, że posługując się alchemią wspólnie sprawią, iż ich nowe miejsce pracy odniesie sukces!
Kod:
    http://img.gamefaqs.net/screens/f/a/f/gfs_311840_2_1.jpg


                      https://youtu.be/dDQmyggw0QU
Tytuł ten opowiada o Esche i Logym dwójce alchemików należących do Działu Rozwoju. Historia zaczyna się w małym miasteczku na pograniczu w którym mieści się jedna z fili wcześniej wspomnianego działu rozwoju. Alchemia przedstawiona w tym świecie bardzo różni się do tej w Full Alchemist, polega mniej więcej na wrzuceniu do kociołka odpowiednich składników i albo coś z tego wyjdzie albo zawartość wybuchnie. Trzeba także dodać że występuje tam magia, więc jestem przekonana że tytuł ten przypadnie do gustu każdemu kto oglądał takie anime jak (Fairy Tail czy Full Alchemist).
 
Ostatnia edycja:
Top Bottom