Ewentualne spotkanie nad omawianiem tuneli w Wro

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

Plazma

New member
W Wrocławiu, jak w wielu innych większych miastach, które mają kilkanaście lat istnieje znana przypadłość, już pojawiająca się w Mezopotamii. Mianowicie na starych domach, buduje się nowe, nad starymi kanałami kopie się nowe kanały, jednym słowem robimy miasto na mieście. Wrocław na pewno ma trochę tunelów i takich ciekawych zakamarków. Nawet czasem widać, że dom był zbudowany na swych poprzednikach.

Czy ktoś miałby ewentualną ochotę spotkać się i porozmawiać na ten temat? Jest to pomysł, na który wpadłem, ze tak powiem kilka sekund temu. Mam eksperta, który by nas wprowadził w temat, ale sam osobiście nie jestem określony w czasie, kiedy miałbym taką ochotę spotkać się, by omawiać tunele.

Od razu zaznaczam, że dobrze by było, jakby ktoś się zdecydował i byłby termin, żeby ubrał się ciepło i porządnie, bo ostatnio pogoda kiepska.

Ogólnie też może po prostu ten temat służyć konwersacji. Swoją drogą stare budynki też mogą być godne omawiania.

Ostatnia edycja:

Yankesss

Donator
Raczej niewielu będzie chciało jechać aż do Wrocławia aby pogadać a niestety niewielu z nas mieszka przy Wrocku chyba.

Ostatnia edycja:
Top Bottom