Fairy Tail (2014)

Domen

Potężny Admin
Członek ekipy
Jest to kontynuacja Fairy Tail.

Natsu, Lucy wraz ze swoimi kamratami z Fairy Tail próbują ochronić świat przed groźnymi wrogami. Okazuję się, że jest coś jeszcze groźniejszego nić Czarne Gildie, smoki czy nawet Zeref, najsilniejszy czarny mag.

Ostatnia edycja:
Po dobrej pierwszej serii spodziewałem się czegoś podobnego, ta seria mnie nie zawiodła! Dotychczasowe 15 odcinków oceniłbym na 7,5/10, kreska momentami jest niestety słaba.
15 odcinek jest meeeeeeeeeeega! Nie spodziewałem się szczerze tego, że jest ich dwóch i tej śmierci Lucy :/ Ohh coś czuję, że walka Natsu vs. Rogue w następnym odcinku będzie OP

Ostatnia edycja:
jedyna rzecz na której się zawiodłem to muzyka. nie jestem tego pewien do końca, ale wydaje mi się że w 2-gim sezonie FT jest trochę mniej moich ukochanych kawałków z tej serii ;_;

Ostatnia edycja:
Po obejrzeniu najnowszych odcinków stwierdzam, że seria nadal trzyma poziom i coraz częściej można się dosłyszeć czegoś w tle ;)

Ostatnia edycja:
FairyTail jest moim ulubionym anime a natsu to mój ulubiony bochater na czele z songoku i luffy.

Ostatnia edycja:
Dzieję się i to lubię w Fairy Tail, 19 odcinek epicki (uwielbiam jak łączą dobrą akcję z dawką humoru). Z niecierpliwością czekam na następny odcinek, w sumie tak jak z poprzednim sezonem warto poświęcić 25m sobotniego poranka ;D
Smoki, smoki, smoki… :D

Ostatnia edycja:
Obejrzałem jakiś czas przed drugim sezonem, cały pierwszy… Porównując oba sezony stwierdzam że drugi trzyma poziom, a nawet go zawyża :D

Ostatnia edycja:
Obejrzałem 6 odcinków tej serii i sobie jak na razie darowałem…oczywiście czytam mangę,która jest o niebo lepsza.

Ostatnia edycja:
Nie mogłem doczekać się kontynuacji fair tail aż w końcu się doczekałem. Naprawdę polecam.

Ostatnia edycja:
Jestem na bieżąco z odcinkami są naprawdę fajne :).

Ostatnia edycja:
No ja się trochę zatrzymałem ale Fairy Tail zawsze epicki i dużo zboczoności…ciągle pamietam tego smoka co zjadał ubrania XXXD

Ostatnia edycja:
Najlepsze to setki żołnierzy straciło całe ubranie a po środku nich z 3-4 dziewczyny nie pamiętam dokładnie kto wtedy tam był ale i tak XXXXXXXD

Ostatnia edycja:
Satros trzyma poziom ale filery to masakra
Czytam mangę jestem zadowolony :D

Ostatnia edycja:
Drugi sezon jest jest epicki ale te filery to masakra
Manga najlepsza kto czyta?

Ostatnia edycja:
Ja czytam XD. Anime mi się na razie nie chce oglądać… Może potem pooglądam jak będzie więcej odcinków.

Ostatnia edycja:
Powrót