Hajime No Ippo

  • Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
Argo1234

Argo1234

Członek ekipy
HAJIME NO IPPO" Makunouchi Ippo jest przeciętnym, niczym nie wyróżniającym się uczniem. Ostatnimi czasy stał się obiektem ataków (zarówno psychicznych jak i fizycznych) ze strony kolegów z klasy. Powodem takiego stanu rzeczy, jest pomoc Makunouchiego w prowadzenia rodzinnego interesu rybnego. Pewnego dnia bohatera z opresji ratuje bokser Takamura. Chłopak postanawia ruszyć w ślad za wybawcą i stać się kimś takim jak on. "

Gatunki: Shounen, Sport, Komedia

Kolejne anime sportowe, które powinniście znać. Seria skierowana głównie do męskiej części publiczności. Tematyka boksu, duża ilość typowo męskiego humoru i delikatny romans sprawiają, że przy tym anime po prostu nie da się nudzić. Pierwszy sezon zaczął wychodzić w 2000 roku, więc na początku niektórzy mogą mieć problem z kreską. Do najkrótszych nie należy, anime składa się jak do tego pory z 3 sezonów, które łącznie posiadają 126 odcinków oraz 2 filmów. Co najlepsze manga ma 1135 chapterów, dalej wychodzi i nie zapowiada się żeby w najbliższym czasie miała się zakończyć, a zekranizowana jest jakaś połowa. Nie wiadomo czy doczekamy się ekranizacji dalszych losów Makunouchiego, bo już trochę czasu minęło od ostatniego sezonu, a materiału mają dużo.
 
Ostatnia edycja:
Zetsu

Zetsu

New member
No fajnie by było gdyby powstały nowe epki, przyjemnie się oglądało
 
Ostatnia edycja:
A

Adahn

Bardzo fajna seria, nieźle motywująca. Nie jestem jakimś specjalnym fanem takich tasiemcowatych shounenów, ale akurat Ippo zdarzyło mi się obejrzeć i naprawdę polecam każdemu fanowi nie tylko boksu, ale po prostu dobrego shounenu z dobrze wyreżyserowanymi walkami i nakreślonymi postaciami.
Wiadomo, poziom HxH to to nie jest, ale tak czy siak ogląda się ok.
 
Ostatnia edycja:
Top Bottom