Highschool of the Dead

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
TroLoL

TroLoL

Donator
Tajemnicza, śmiertelna choroba szaleje na całym świecie, czego skutkiem jest katastrofalny wręcz współczynnik śmiertelności ludzi. Dodatkowo z każdym dniem wzrasta także liczba ataków żywych trupów na tych, którzy jeszcze żyją.
W Japonii kilkoro licealistów i szkolna pielęgniarka złączeni przez nieszczęśliwy splot wypadków, połączyło swoje siły, aby wydostać się z zaatakowanego przez zombi Liceum Fujimi. Grupa stara się teraz ustalić kto lub co jest odpowiedzialne za wywołanie plagi, jednocześnie walcząc o przetrwanie w tym istnie apokaliptycznym świecie.
Historia opowiadana jest z perspektywy Takashiego Komuro – ucznia, który przeżył atak na szkołę.

Seria nie nudzi przynajmniej mnie, kreska całkiem ładna tylko czekać na 2 sezon[lofciam]

Ostatnia edycja:
D

dawid15121997

Osobiście polecam te anime oglądnąłem całą serie, anime jest miejscami zabawne, smutne oraz ecchi. POLECAM!!!

Ostatnia edycja:
K

Kocu

Bardzo fajna seria. Ecchi,zombe,strzelanie i przetrwanie :D
Polecam :p

Ostatnia edycja:
C

chatango

Stara, dobra seria, godna polecenia. :d

Ostatnia edycja:
A

Asuna

Moje pierwsze anime… Kultowa już akcja pocisku między ruchomymi piersiami pozostanie na zawsze w mojej pamięci :D

Ostatnia edycja:
mangofan97

mangofan97

New member
Zdecydowanie na tak ^^
miła, miejscami bardzo śmieszna, ale także smutna seria
dobre echi… cóż ogólnie 8/10

Ostatnia edycja:
N

Naruto120

Polecam to anime wszystkim fanom echi oraz horrorów.Jak bym miał oceniać kreska 8/10 fabuła 7/10 ogólnie anime dostało by według mnie 8.5/10.

Ostatnia edycja:
Levi

Levi

New member
Anime super, trzyma poziom przez całą serię, dobra fabuł, tylko jedno można zarzucić :p

Brak kontynuacji ;-;

Ostatnia edycja:
mangofan97

mangofan97

New member
Levi$:
Anime super, trzyma poziom przez całą serię, dobra fabuł, tylko jedno można zarzucić :p

Brak kontynuacji ;-;
Jeszcze… :D jeszcze jej brak ale będzie ^^

Ostatnia edycja:
I

Innostian

alt
mangofan97:
Levi$:

Brak kontynuacji ;-;
Jeszcze… :D jeszcze jej brak ale będzie ^^
Kto ci tak powiedział, że będzie?

Ostatnia edycja:
Levi

Levi

New member
nikt nie wie czy będzie, ale to nie zmienia faktu że ja chce :D

Ostatnia edycja:
I

Innostian

Levi$:
nikt nie wie czy będzie, ale to nie zmienia faktu że ja chce :D
Chcieć a mieć, to są dwie zupełnie inne rzeczy. Ja chcę trzeci sezon Indexa, a prawdopodobnie nie wyjdzie przez co bardzo ubolewam.

Ostatnia edycja:
N

Nicholas

Osobiście bardzo mi się spodobała ta seria, osobiście uwielbiam klimaty post-apokalipsy, czy właśnie takich serii w których bohaterowie muszą przeżyć. Troche mało zbalansowana seria, więc nie każdemu może się spodobać, ale dla miłośników Ecchi i zabijania zombie osobiście polecam ten tytuł ^^.

Ostatnia edycja:
Arika

Arika

New member
świetna seria :D Gorąco polecam :3

Ostatnia edycja:
Yankesss

Yankesss

Donator
Ja także, usmiałem się i popatrzyłem na zabijanie zombie czyli wszystko w jednym xD

Ostatnia edycja:
Yankesss

Yankesss

Donator
Boże jeden z lepszych momentów, cycki szybsze niż pocisk o ile dobrze pamiętam to karabinu lub snajperki XXXD

Ostatnia edycja:
N

Nicholas

Każdy może mieć jakieś super moce, tak? Ta akurat pani ma… ekhm… najszybciej poruszające się cycki na świecie? xD

Ostatnia edycja:
Arika

Arika

New member
Najlepsze anime echi i zombie jakie oglądałam :D

Ostatnia edycja:
Top Bottom