IEM 2015

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

ulczi

Donator
Ogólnie cs, lol, stracraft2 (skrótu nie znam). Kto jedzie? Ja miałam, ale wolnego nie dostanę ;_;
Jacyś faworyci?
PS.: GO VP VP GO! A jak nie VP to NiP na win ( ja tam za cs’em bardziej jestem)

Ostatnia edycja:

Domen

EkipaAnimes
Członek ekipy
Ja jestem za LOL’em i Hearthstonem <3
Rok temu byłem, teraz nie wiem czy mi się uda…
Tak bd wyglądał spodek.
http://cybersport.pl/userfiles/plan_iem2015r.jpg
Wiecie jak to bd z Centrum Kongresowym?

Sklepy ESL mają chyba większy asortyment niż w zeszłym roku.
http://gfx.esl.eu/media/pl/esl/landing_page_sklep.jpg
Szkoda, że drogo (nie ma tragedii) choć wydaję mi się, że rok temu kupiłem troszkę drożej koszulkę :p

P.S. Poprzez aplikację ESL KATOWICE bd można zdobyć jakieś skrzynki do CS’a.

Ostatnia edycja:

ulczi

Donator
Niesamowicie to wygląda. Na prawdę żałuje, że nie mogę jechać. Co do sklepu z fantami to mnie interesuje tylko czapka CW, bo wygląda genialnie <3

A co do cs’a to nie tylko skrzynki. Jakoś tydzień temu zrobili aktualizacje na IEM’a, że w grze można obstawiać jakie drużyny wygrają. Obstawia się naklejki (0.89 euro jedna, albo kapsuła za ok 5 euro+ 2euro kluczyk jakoś tak) i za to są punkty, ale jak to dokładnie wygląda to nie mam bladego pojęcia.
Skrzynki można zdobyć podczas oglądania danego meczu. Np. Mecz VP vs NiP i po meczu jakimś dziwnym trafem dostaje tą skrzynkę, która jest warta dużo eurasków, a w niej są “pamiątkowe skiny”, których wartość rośnie w prost proporcjonalnie do stanu skina, ale do takich rzeczy trzeba mieć szczęście.

Ostatnia edycja:

Domen

EkipaAnimes
Członek ekipy
Jeśli chodzi o apke to wystarczy być na terenie spodka i trafiasz do kolejki po skrzynkę.

Ja nie wiem czy będe ale bardzo chciałbym…
W zeszłym roku było mega a teraz może być jeszcze lepiej.

Ostatnia edycja:

Domen

EkipaAnimes
Członek ekipy
Wydaję mi się, że wystarczy użyć aplikacji FakeGPS i uda się zdobyć skrzyneczki :p

Ostatnia edycja:
Top Bottom