Jakie macie hobby

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
Hannto

Hannto

Active member
Cóż jestem Otaku z krwi i kości, a jakby tego było mało jestem również bibliofilem. Jednymi słowy mój portfel ma dość ciężkie życie bo jak wchodzę do księgarni to wychodzę lżejszy o 500 zł i to samo dzieje się kiedy idę do sklepu z mangami itp. Chociaż najgorzej jest na konwentach bo wtedy kwoty jakie wydaje idą w tysiące. Dlatego tylko max 3 razy w roku mogę sobie pozwolić na takie rzeczy, a księgarnie odwiedzam góra raz na miesiąc bo wiem że jak wejdę to nie będę mógł się powstrzymać.

T

tomi

New member
Uczenie się kryminologi, geologi i seksuologii. Lubi e tez historię sztuki https://matfel.pl/pol_m_Podreczniki_Szkolne_Liceum-i-technikum_Klasa-1_Historia-Sztuki-24044.html Sprawia mi to naprawdę ogromną frajdę, pozwala odciąć się od problemów. Tak naprawdę zaczęłam się tym wszystkim interesować w 1 klasie liceum. Będąc w szpitalu psychiatrycznym wzięłam ze sobą podręcznik do matury z geografii. Zaczęłam coraz więcej czytać o skałach. Kolekcjonuje je i na podstawie mojej wiedzy badam je. Bardzo bym chciała zostać kryminologiem, ale bliscy mi mówią że z moimi chorobami psychicznymi nigdy mi się nie uda, więc uczę się jak najwięcej o psychiczne kryminalisty, patrzę na niezidentyfikowane zwłoki, czytam i notuje notatki studentów kryminologi, czytam książki kryminologiczne. Kocham grać w gry. Naprawdę jest to niezła frajda po nocach gdy nie mogę spać. Mogę się odciąć od myśli i problemów i zanurzyć się w świat fantastyki (bo w takie najczęściej gry, gram). Uwielbiam pisać opowiadania, uważam że jest to jedna z nielicznych rzeczy która mi wychodzi. Wtedy mogę napisać o tym co potencjalnie nie istnieje, zagłębić się w świat różnych mitologii, nie tylko podstawowej, greckiej, ale także słowiańskiej, czy nordyckiej. Rysowanie, co prawda hobbystycznie, nie uczyłam się podstaw ale uważam że całkiem nieźle mi to wychodzi. Gotowanie, szczególnie dla mojego chłopaka, nie mogę się napatrzeć jaką ma radochę, gdy je coś, co ja zrobiłam. Uczenie się o nauce starożytnej, poznawanie tamtejszej kultury, sztuki, historii.

Ostatnia edycja:
Jack Daniels

Jack Daniels

Member
Hobby hmmm... Wliczać w to pasje?

Oglądanie anime i montowanie AMV-ek
Granie na synthach, perkusji, basówce, komponowanie muzyki
Praca zawodowa (całe życie z wariatami ;)), psychologia, nurty psychoterapeutyczne, psychotronika, neurolingwistyka, mind control
Historia II WŚ, lotnictwa militarnego i cywilnego, broni palnej, międzynarodowych konfliktów na przestrzeni dziejów
Teorie spisku, mistyka, ezoteryka, historie o UFO, kosmitach, duchach, mistyka biblijna, kabała, wiedza tajemna, powstanie ludzkości, odkrywanie swojej duchowości
Astrofizyka, fizyka kwantowa

chyba tyle...

Top Bottom