Kami nomi zo Shiru Sekai 3 Godness Arc

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

mangofan97

New member
Trzeci sezon genialnej serii, bazowanej na mandze studia Manglobe (Ergo Proxy, Samurai Champloo).
Fabuła została delikatnie zmieniona przez dodanie postaci bogiń. Kiema ma za zadanie odnalezienie wszystkich bogiń
w ten sam sposób w jaki wypędzał złe duchy. Jednakże musi się śpieszyć, bo boginiom i światu grozi niebezpieczeństwo.

Ostatnia edycja:

mangofan97

New member
Ze wszystkich trzech sezonów, ten był najlepszy. Rozbudowanie fabuły o postacie bogiń
było niesamowicie dobrym zagraniem. Zwieńczyło ono wspaniałą serię, która
daje naprawdę wysoko poprzeczkę dla swojej konkurencji. Jedynie zakończenie (ale tylko w anime)
jest trochę nie takie jak być powinno. Dlatego po skończeniu anime polecam przeczytać dwa ostatnie chaptery
(albo i nawet koniecznie całość jeśli ma ktoś czasu wystarczająco) by zobaczyć genialne zakończenie całej historii.
Zdecydowanie polecam jedną z najlepszych serii (jak dla mnie) tej tematyki.
Ocena 10/10!!!

Ostatnia edycja:

Egil

New member
Po zakończeniu tego anime kupiłem sobie psp :d
Też na każdej lekcji grałem. Ale niedawno je zgubiłem ; . ;
Samo anime 9/10 - Elsie mnie wkurzała…

Ostatnia edycja:

Aoi

Member
W porównaniu do mangi anime średnio wypada jak dla mnie ale jest naprawdę dobre. Co do elise Egil… Przeczytaj mangę a szczególnie sam koniec i zakończenie bo w anime tego nie pokazali jaka była ona naprawdę ;P

Ostatnia edycja:
Top Bottom