konnichiwa!

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
J

jasiu

Imię: Dominik
Ulubiony gatunek muzyczny: w zależności od nastroju słucham disco polo, popu i metalu
Zainteresowania: oczywiście anime i manga, a oprócz tego gry komputerowe i sport. Lubie też czytać różne pisma naukowe o religiach, filozofii, fizyce itp. lubię poszerzać moją wiedzę o rzeczy kompletnie nie przydatne :D
Ulubione anime: Naruto, Bleach, Fairy Tail, Sword Art Online, Absolute Duo, Yu-gi-oh, Beyblade, i kilka mniejszych
Skąd dowiedziałem się o forum: Obejrzałem całe Fairy Tail i szukałem miejsca gdzie ktoś poleci mi kolejną serie godną obejrzenia, i tak tu trafiłem :D

Ostatnia edycja:
J

jasiu

Wielkopolska Konin, jakieś 100km od Poznania :D

Ostatnia edycja:
J

jasiu

Jako, że dopiero dzisiaj zacząłem się udzielać jakoś na tym forum to czy wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym Poznaniem? xD

Ostatnia edycja:

Satros

Donator
Do tej pory byłem chyba jedyną osobą na forum, która słucha disco polo, teraz jest nas dwóch xD Witaj w paczce :D Mam nadzieję, że będziesz aktywnym użytkownikiem ;D

Ostatnia edycja:

Maru

New member
Jeeeeeeeeeej,Konin,Jej Wielkopolskie! Jej,Poznań! :D Witaj Dominiku!

Mam nadzieje,że zostaniesz z nami dłużej~~!

Ostatnia edycja:
J

jasiu

a myślałem, że będę jedyny który słucha disco polo xD mam nadzieje, że wpasuje się do waszej paczki :D

Ostatnia edycja:

Levi

New member
Hejka Levi wita z tej strony ;)
Pozdrawiam eksperta z kamieniem xD

Ostatnia edycja:

Levi

New member
Ranga związana z tym czym się interesuje, a sygnatura…
… akurat zmieściła się w limicie danych xD

Ostatnia edycja:
J

jasiu

No więc nie rocznikowo to 15 bo urodziny dopiero w listopadzie :D

Ostatnia edycja:
J

jasiu

ciesze się bo jeszcze przez pół roku nie muszę się zbytnio uczyć xD

Ostatnia edycja:
Top Bottom