Konto w banku

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
E

emilda

New member
Hej! Mam w planach założyć swoje pierwsze konto w banku i teraz mam do was pytanie: w jakim banku najlepiej je założyć i jakie są plusy i minusy
😄
z góry dzięki

Stars

Stars

New member
Pekao S.A z żubrem , nie płacisz za konto do 25/26 roku życia . Jestem mega zadowolona , korzystam od 4 lat i nie widzę jak narazie żadnych minusów ( dodam że miałam też konto w millenium i Raiffeisen Polbank, BNP BGŻ Paribas i najlepsze Pekao S.A)

Najlepiej będzie jeśli zerkniesz sobie na konta studenckie. Takie konta mają najlepsze warunki prowadzenia ze wszystkich kont bankowych. W sieci są porównania kont. Konta możesz założyć przez internet. Poza tym jest możliwość dostania bonusu pieniężnego a skoro dają kasę to moim zdaniem warto jest z tej możliwości skorzystac. Banki mają z miesiąca na miesiąc lepsze promocje na konta bankowe

Ostatnia edycja:
Penguin

Penguin

EkipaAnimes
Członek ekipy
Zweryfikuj zabezpieczenia bankowości elektronicznej, sprawdź jak często były wycieki, do jakiej grupy większej należy i czy ta grupa nie ma jakiś problemów, sprawdź czy bank daje możliwość wygodnej bankowości mobilnej (płatności telefonem są bezpieczne, wypłata pieniędzy z bankomatu blikiem jest dużo bezpieczniejsza niż kartą tradycyjną)

Top Bottom