Krótka historia pewnego nałogowca

Kurogane

Donator
Witam,

Jak zapewne większość się domyśla, skoro piszę w tym dziale jestem tu najpewniej nowy. Wszystko zaczęło się dawno dawno temu, upłynęło 8 lat (plus minus kilka dni) odkąd zainteresowałem się genialnymi tworami naszych “sąsiadów” z dalekiego wschodu. Lata mijały a trudy dojrzewania oraz pierwsze kroki w dorosłym życiu kojone były przez wspaniałe emocje, które wywoływało we mnie głównie oglądanie anime. Rzeczywistość powoli schodziła na drugi plan, nim się zorientowałem ekscytacja którą wywołać u mnie potrafiła tylko jedna czynność stała się połową tego o co wyłącznie dbałem. Porzucałem mnóstwo okazji na zmianę mojego dotychczasowego “JA”, chyba właśnie dlatego nazywam się nałogowcem. Koniec końców, utrzymując tylko swoją egzystencję na tym świecie, poszukuję ludzi z którymi mogę się dzielić radością jaką dają mi anime i mangi oraz którzy pomogą mi doświadczyć nowych emocji z nimi związanymi. Liczę na waszą pomoc!

Pozdrawiam
Kurogane

Ostatnia edycja:
Powitac! Obys czul sie tutaj tak dobrze jak ja :)
Czy kon moze zalozyc firme?

Ostatnia edycja:
Hej, miło Cie poznać :D
Lubisz keczup? Jeżeli jesz frytki maczasz je w keczupie czy oblewasz je keczupem?
Wpadaj na czar porozmawiać z nami :3 Peace!

Ostatnia edycja:
Ojoj, bardzo ciekawe przywitanie. No to witam Cię ciepło na naszym forum, baw się tutaj dobrze.
Masz może konto na MyAnimeList? Jak tak, to czy się chętnie nim z nami podzielisz?

Ostatnia edycja:
Cześć i czołem! Jestem Ayu i miło mi ciebie poznać :D
Mam nadzieje, że ci się tu spodoba

Lubisz boczek?
Jakbyś robił kanapkę z szynką i serem, najpierw położyłbyś ser czy szynkę?

Tak poza tym, lubisz muzykę klasyczną?

Masz może MALa? :D
Zapraszam na czat!

Ostatnia edycja:
Nie wiem jak inni ludzie ale jak ja bym robił kanapkę z serem i szynką to starłbym ser na szynkę która by się znajdowała na chlebie :p

No cześć kuro
Fajnie poznać :p lubisz wędzonki?

Ostatnia edycja:
Ohayo, Kuro~! Zadam Ci moje podstawowej już chyba pytanie. Grasz? A jak tak to w co? Może lol? xD

Ostatnia edycja:
Siema, pytania kontrolne:
1-Oglądasz seriale? Jakie?
2-Co sądzisz o TG?
3-Grasz w ligę legend?

Ostatnia edycja:
(Tu kiedyś będzie wstęp)

Co sądzisz o poligamii?
Czy potrafisz gotować?
Zdradzisz mi swe imię?
A wiosen ile liczysz?

Ostatnia edycja:
Owszem, grywam w lola. Jeśli chodzi o Tokyo Ghoula to chętnie zapomniałbym o tym anime i samej mandze żeby móc się nimi cieszyć na nowo!

Nie jestem pewien czy w niektórych postach część wypowiedzi nie jest jakiegoś rodzaju stopką ^^

Ostatnia edycja:
Witaj, duży plus za bardzo oryginalne i ciekawe powitanie. Mam nadzieję, że dobrze będziesz się tu bawił i miło będziesz z nami spędzał czas :)

Ostatnia edycja:
Witaj na forum!
A teraz szybka seria pytań ;)
Co wolisz?
Mangę czy anime
Omlet czy jajka
Książki czy ebook (jeśli czytasz)

Ostatnia edycja:
W sumie już korzystanie z tego forum sprawia mi radość :)
Co do pytań :
  • anime, chociaż tutaj jest wiele zmiennych
  • jajka
  • książki

Ostatnia edycja:
Kuro, odpowiedz na pytania wcześniejsze. Na przykład Ayame, Laxia, moje. Byłoby bardzo miło.

Ostatnia edycja:
Właśnie, odnośnie tego. Rozumiem więc że nie są to stopki automatycznie przez nich dodawane, tak? Z jakiegoś powodu tak to odebrałem. Wybaczcie mój brak taktu.
Laxty:
(Tu kiedyś będzie wstęp)

Co sądzisz o poligamii?
Czy potrafisz gotować?
Zdradzisz mi swe imię?
A wiosen ile liczysz?
Poligamia - moim zdaniem nie powinno się utrzymywać takich relacji z więcej niż jedną osobą.
Gotowanie - na tyle żeby zaspokoić swoje skromne podniebienie.
Jeszcze tego nie mówiłem, mam na imię Tomek. Nadchodząca wiosna będzie 25`tą którą przeżyje.
alt
Tanovan:
Powitac! Obys czul sie tutaj tak dobrze jak ja :)
Czy kon moze zalozyc firme?
Chyba nie do końca ^^
alt
Dest3r:
Hej, miło Cie poznać :D
Lubisz keczup? Jeżeli jesz frytki maczasz je w keczupie czy oblewasz je keczupem?
Wpadaj na czar porozmawiać z nami :3 Peace!
Lubię keczup! W grę wchodzi wyłącznie polewanie :D
alt
Mroczna:
Ojoj, bardzo ciekawe przywitanie. No to witam Cię ciepło na naszym forum, baw się tutaj dobrze.
Masz może konto na MyAnimeList? Jak tak, to czy się chętnie nim z nami podzielisz?
Nie mam konta na tym serwisie ale oczywiście mam swoje ulubione serie które kocham z całego serca :D
Chętnie się nimi podzielę!
alt
Ayame:
Cześć i czołem! Jestem Ayu i miło mi ciebie poznać :D
Mam nadzieje, że ci się tu spodoba

Lubisz boczek?
Jakbyś robił kanapkę z szynką i serem, najpierw położyłbyś ser czy szynkę?

Tak poza tym, lubisz muzykę klasyczną?

Masz może MALa? :D
Zapraszam na czat!
Niestety nie przepadam za boczkiem, bardzo pozytywnie mnie rozbawiło to pytanie ^^
Na spód ląduje serek! :D

Lubię muzykę klasyczną, niestety drastyczne skupienie mojej uwagi przez anime i mangę nie słucham jej zbyt często.
Nie mam konta na tym serwisie :)
kiklors:
Nie wiem jak inni ludzie ale jak ja bym robił kanapkę z serem i szynką to starłbym ser na szynkę która by się znajdowała na chlebie :p

No cześć kuro
Fajnie poznać :p lubisz wędzonki?
Wędzonki są spoko :>

Ostatnia edycja:
Powrót