Let's Play z Destro xD

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

PhariosShaphire

New member
OMG! Andzia w subskrypcjach! Mnie byś mendo dodał xD
Właśnie oglądam. Jak skończę to coś napiszę ;)

Ostatnia edycja:

Destroyer

New member
Ciebie ? Wierz lub nie ale nigdy nie widziałem twojego kanału na oczy xD

Ostatnia edycja:

Destroyer

New member
Za duzo ? Damn Nigga bedzue wiecej xD
Ale w sumie ni o bluzgi mi chodzi. Powiedz cos o stronie technicznej itp.

Ostatnia edycja:
P

Payback

Phaś i tak lepiej się jego słucha niż ciebie xd

Ostatnia edycja:

Destroyer

New member
Pay dzięki wielkie :D COCO sprecyzuj swoją myśl. Jaka miałaby być to gra ? Jestem otwarty na propozycje. Ogólnie to byłe bardzo zestresowany, zacinałem się itp. Nie byłem sobą do końca, tylko momentami. Od jutra te filmy będą przypominać filmy Roja. Darcie japy, bluzgi i głupie żarty :D Tak mnie-więcej będzie to wyglądać xD

Ostatnia edycja:

Destroyer

New member
No ziomeczku :D Na pewno xD

Tak BTW to mam więcej subów niż Lukos i Pharios xD

Ostatnia edycja:

Lukos

EkipaAnimes
Członek ekipy
Bo ja nie reklamuje swojego kanału na fb lub skype. Jedyna reklama u mnie jest na forum ;)
Gdybym zareklamowal na fb i na skype to z 200 widzów bez problemu bym wbil ale wolę aby moi znajomi mnie nie oglądali i aby ludzie subowali mnie za to co nagrywam a nie dlatego że jestem ich znajomym xD

Ostatnia edycja:

Destroyer

New member
co do znajomych już ci coś mówiłem a co do reszty to subują z własnej woli, nikt ich nie zmusza

Ostatnia edycja:

COCOart

New member
MMMM… niech pomyślę… xD
Coś co mnie interesuje. Może Alice Madness Returns. ;_;
Space Channel 5! xD (bym się zakochała xD)

Ostatnia edycja:

PhariosShaphire

New member
Destro. Chcesz jakąś nawalankę? Polecam Borderlands ;) Oferuję się także do COOP’a bo mam grę w posiadaniu

Ostatnia edycja:

Destroyer

New member
Ziomeczku… Na grach to ja sie znam :D Jest raczej male prawdopodobiensteo ze podasz gre o ktorej nigdy nie slyszalem jezeli jest ona na PC (bo konsole to juz troszke mniej ogarniam). Ale dzieki za propozycje , kiedys mozna to nagrac bo narazie mam chyba ze 20 gier zaplanowanych xD

Ostatnia edycja:

COCOart

New member
;_; jeżeli chcecie dotrzeć do kobiecych serc! to powinniście właśnie coś nagrać kałaii!

Ostatnia edycja:

PhariosShaphire

New member
Panie Destro Patryku ŁYSY Z BRAZZERS. Musisz pomyśleć nad czymś co lubią dziewczęta… Może Point’nClick ?

Ostatnia edycja:
Top Bottom