Light Novel

Nie wiem jak wy ale ja właśnie przed sekund skończyłem czytać mange All You Need Is Kill czyli Na Skraju Jutra i jedyne co mam ochotę teraz zrobić to…porządnie się wyryczeć.
Ta manga miała lepsze i bardziej emocjonalne zakończenie niż 4/5 romansów jakie kiedykolwiek powstały. Choć w sumie możemy ją podpiąć pod gatunek romans, przez jej drugi tom w którym ten oto romans się rozwinął, więc jeśli oto chodzi to jedna z lepszych mang w gatunku romansu.

Ostatnia edycja:
skończyła się tak samo jak LN? bo tam też romansik mi się podobał :3 taki poważniejszy niż w tych wszystkich animcach w końcu XD

Ostatnia edycja:
Jestem w połowie LN ale możesz napisać mi na PW jak skończyło się LN żeby tutaj nie spoilerować i wtedy powiem Ci czy tak czy nie.

Ostatnia edycja:
Napiszę tutaj spoilera po prostu XD:
W ostatniej pętli Kiriya się “relaksował” i spędzał czas tylko z Ritą - walczyli o to kto zje więcej tych kwaśnych śliwek, gadali sobie, później on rano obudził się w jej łóżku (czyt. spali ze sobą, ale brak opisu sceny łóżkowej) i Rita zaparzyła mu kawę i się zaczęła walka. No i walczyli ze sobą i Rita zginęła :(

Ostatnia edycja:
Tak, skończyło się identycznie ;___; To było świetne
I to, że napił się tej spleśniałej kawy jak obiecał i pomalował sobie zbroję na niebiesko bo Rita tak lubiła niebieskie niebo ;____;
Serio chce mi się ryczeć :(

Ostatnia edycja:
Nom to identyko :( :( ale świetne zakończenie, całkiem inne niż film… w filmie skończyło się tak nudno… a ich romans to był jakiś żart, nic w sumie między nimi nie było lol

Ostatnia edycja:
Dla mnie film to była masakra. Ja płakałem przez połowę filmu i to nie przez to, że był wzruszający. On po prostu był beznadziejny. Nawet nie wiem czy beznadziejny to mało powiedziane.

Ostatnia edycja:
Jak wrażenia z czytania 2giego tomu SAO? :3
Napisz ktoś coś!

Ja jestem na wątku Lisbeth i powiem tak - dużo szczegółów pominiętych w animcu!
Z resztą… wątek Liz jest pisany z jej punktu widzenia, więc poznajemy głębiej jej charakter ^.^ Wątek Silici ma 3cio-osobową narrację, też fajna sprawa :3

Na plus są grubsze kartki… nie przebijają obrazki na drugą stronę! Za to ten tomik jest o wiele grubszy od pierwszego, a ma mniej kartek - to wygląda trochę dziwnie XD

Ostatnia edycja:
- Donato Carrissi (zwłaszcza "Dom głosów" i "W labiryncie"),
- Sebastian Fitzek ("Pacjent", "Prezent", "Odcięci", "Łamacz dusz", "Terapia"),
- Harlan Coben ("Nie mów nikomu", "W głębi lasu", większość jego książek to bardzo dobre thrillery/kryminały),
- Guillaume Musso ("Dziewczyna z Brooklynu"),
- Alex Marwood ("Zabójca z sąsiedztwa"),
- B.A. Paris ("Za zamkniętymi drzwiami" i "Na skraju załamania"),
- Gillian Flynn ("Mroczny zakątek"),
- Natascha Kampusch ("3069 dni")
- Paula Hawkins ("Zapisane w wodzie"),
- Raphael Montes ("Dziewczyna w walizce"),
- Karin Slaughter ("Moje śliczne"),
- Greg Iles ("W martwym śnie"),
- Karen Dionne ("Córka króla moczarów"),
- Chris McGeorge ("Zgadnij kto"),
- Alex Michaelides ("Pacjentka"),
- Wojciech Chmielarz ("Żmijowisko"),
- Max Czornyj ("Najszczęśliwsza"),
- Delia Owens ("Gdzie śpiewają raki" - jest wątek kryminalny, ale ta książka to zdecydowanie nie jest kryminał - mimo to polecam, gdyż jest naprawdę wyjątkowa i warta uwagi)
Aktualnie spory wyhbór ma Matfel https://matfel.pl/pol_m_Ksiazki_Kryminal-2156.html

Ostatnią edycję dokonał moderator:
Powrót