Made in Abyss

Domen

Potężny Admin
Członek ekipy
System jaskiń zwany „otchłanią” jest jedynym niezbadanym miejscem przez ludzkość. Wiadomo właściwie tylko tyle, że żyje tam mnóstwo dziwnych stworzeń oraz pełno tam różnego rodzaju skarbów. Tajemnice, które skrywa „otchłań”, fascynują ludzi nazywanych „łupieżcami jaskiń”, którzy podróżują do jej wnętrza w poszukiwaniu przygód. Rico, sierota mieszkająca w miasteczku Oosu na krawędzi „otchłani” marzy o tym, by kiedyś również spenetrować to miejsce i zostać łupieżcą, podobnie jak niegdyś jej matka.
Od siebie mogę dodać, że aktualnie jest to jedna z najlepszych produkcji sezonu letniego. Postacie takie słodkie, piękne krajobrazy a gdzieś w oddali jakieś tajemnice, i generalnie mrok. Jestem bardzo ciekawy jak to się rozwinie.
 
Ostatnia edycja:
Wstyd, że ten wątek nie ma żadnych odpowiedzi. Made in Abyss stoi w czołówce najlepszych anime 2017 roku.

Od samego początku chwyta jakością wykonania, klimatem i muzyką, by później wprowadzić mroczniejsze elementy. Co więcej, udało się pokazać te ciężkie momenty w sposób który nie zostawia wrażenia, że anime żeruje na samym szoku wynikającego z groteski scen.

Polecam wszystkim dorosłym fanom anime.
tumblr_p4ze7kPrPl1u4fadlo1_1280
 
Faktycznie wstyd że nikt się do tego nie odniósł bo anime stoi na najwyższym poziomie. Zazwyczaj nie przepadam za tym stylem rysowania, ale to jest absolutne mistrzostwo.
 
Powrót
Top