Mafia 14 - Cannibal's Kitchen

Gdzie ty masz dokładnie napisane że musi być 1 czerwony?
Ok piszę że ginie tylko 1 osoba ale jak to się ma do czerwonych, pisaliśmy wcześniej, że nie wiadomo do końca jakie umiejętności posiadają oni, czy się komunikują jakoś czy nie. Więc skąd ta twoja pewność.
Za wcześnie na podejrzenia ale twoja wypowiedź już mi tutaj nie pasuje xD
 
Ostatnia edycja:
Oczywiście nie bierzcie tego do siebie czy coś po prostu napisał to z taką pewnością xD
 
Ostatnia edycja:
Nie chcę zgrywać adwokata czy coś, ale Trol napisał tylko, że jest prawdopodobieństwo, iż MOŻE być tylko jeden czerwony.
 
Ostatnia edycja:
dlatego pisałem by tego nie brać do siebie zależy jak kto coś odpiera. Po za tym to i tak pierwszy dzień i pewnie teraz nic się nie dowiemy
 
Ostatnia edycja:
Trolol sam tak sądziłem że 1 jest ale pisze w fabule że wśród uczestników są czerwoni, czy jakoś tak. Czyli i tak może być kilku…
 
Ostatnia edycja:
w sumie zacząłem właśnie to samo co 3 mafie temu zawczasu wyskoczyłem z bezpodstawnym oskarżeniem i potem na lincz sobie byłem zmuszony pójść :p chociaż jakaś odmiana będzie i pójdę na stół :p
 
Ostatnia edycja:
Yahik i znowu standardowa postawa, 1 dzień i nic się nie dowiemy… Musimy szukać i przeanalizować wszystko, prawdopodobnie nie dostaniemy żadnej wskazówki tak więc musimy wyciągać wszystko co się da z tego co już mamy.
 
Ostatnia edycja:
No ale jedyne co i tak ustalimy obecnie to możliwa opcja ilości osób nic więcej ;/
 
Ostatnia edycja:
Jak dla mnie FD starczyło by do końca jutra. Bo tak naprawdę jedyne co to teraz przyglądać się obecnej konwersacji i czekać. Po FD już coś będziemy więcej widzieli. Niż tak na czysto.
 
Ostatnia edycja:
Ale według paya to na zakończenie FD i tak nic nie dostaniemy, więc i tak v.v
 
Ostatnia edycja:
Nie mówię o samych wskazówkach ale bardziej o ofierze. Zobaczymy po prostu kto pożegna się pierwszy z tym światem. Dzięki temu może wpadniemy na więcej pomysłów :)
 
Ostatnia edycja:
MENU na jutrzejszy dzień:

BRAK PROPOZYCJI…

*Lincz odbędzie się 04.03.2015 o 20:00, jeśli nie będzie żadnych głosów - wylosuję osobę, która zginie. Jeśli już będą kandydaci, a ktoś nie odda swoje głosu - przyznam go losowo do jednego z kandydatów.
 
Ostatnia edycja:
Ok czyli przy głosowaniu pasuje przegłosować by nie było dobierania randomowego :/
 
Ostatnia edycja:
Zakończenie FD na pewno nam coś przyniesie - będziemy mieli tożsamość ofiary (tym samym będziemy mogli rzucić większe światło na podejrzanych), być może również jeden z nas ma rolę, dzięki której dowiemy się więcej na temat morderstwa (w fabule, ew. sprytnie nam to przemyci w FD?). Możliwym jeszcze jest to, że w samej fabule wydarzy się coś, co nakieruje nas na istnienie roli, o której nie mieliśmy pojęcia?
A skoro mamy już tyle czasu na pogawędki, to:
@xYahiko - załóżmy, że wśród Czerwonych znajduje się dwóch graczy z wyjątkowymi umiejętnościami. Co podpowiada Ci wyobraźnia - jakie mogą być to umiejętności?
@Yankesss - czy potrafiłbyś po obserwacji dzisiejszych postów wskazać najbardziej podejrzaną osobę? A może Twoja intuicja ma coś do powiedzenia?
@Nikorin - kogo najbardziej obawiałabyś się jako Czerwona?
 
Ostatnia edycja:
Zakładając że każdy by miał jakieś umiejętności. To mogło by się pewnie coś pojawić typu ujawnienie umiejętności wybranej osoby, bądź też roli. To z tych takich oczywistych. Być może ktoś posiada też umiejętności kontrujące inne.

A co do głosowania jeżeli jakaś osoba nie wypowie się w ogóle to głos poleci na nią czy kogoś bardziej z “obecnych” osób postawimy na szali?
 
Ostatnia edycja:
No niestety na to wygląda, że będzie lepiej kogoś wyznaczyć niż oddać głoś Payowi kto zginie ;/
 
Ostatnia edycja:
Niestety Ali teraz nie mam jakiś intuicji typu żę ktoś N na pewno zabójca, ale ja się pytam co z tymi którzy będą siedzieli cicho?
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Top