Mafia 6 - "Pink Nightmare"

Phaś czekaj… nie mądrze jest się rozdzielać…
Proponuję zaczekać aż wszyscy będziemy przytomni i wolni
wtedy się podzielimy na dwie grupy… dużo nas wię nie powinno być
to jakoś szczególnie niebezpieczne

Ostatnia edycja:
Człowiek - 1
Anioł - 2
Nekromanta -1
Grabarz - 2
Demon - 12

myślę, że Nekromantów mogłoby być dwóch w najgorszym wypadku… spójrz na to, że Człowiek nie musi wcale wykonać linczu jeśli poda ku temu jakiś ważny powód… więc przez jakiś czas możemy w ogóle nie mieć żadnych wskazówek lol.

Ostatnia edycja:
Niko, Pay, dlaczego reszta zachowuje isę jakby w pbf’a grała? ; . ;

Podzielam teorię niko, według mnie nekromantów jest dwóch.

Ostatnia edycja:
Jeżeli nikt nie zginął, nie mamy żadnych wskazówek. Proponuję tak dla zasady kogoś zlinczować xD

Ostatnia edycja:
@“Egil” @“Nikorin” proponuję ignorować tę hołotę, co wy na to?

Ostatnia edycja:
Co do ilości postaci zgadzam się z Niko…
jednakże obstawiałbym, że jest tylko jeden grabarz
Nie może być więcej bo nie zgodzi się wtedy z ilością graczy
A anioły to już raczej stwierdzone że są dwa

Ostatnia edycja:
Tsu XD ahaha właśnie to nie byłoby dla zasady… bo zawsze jak ktoś proponuje lincz w pierwszym dniu to ten nie wypala za chiny…

Ostatnia edycja:
Dobra nic na razie nie mamy, możemy zrobić dziś lincz, tylko po co? To bez sensu, skoro człowiek musi mordować codziennie. Tak więc chyba trzeba czekać do jutra ;/

Ostatnia edycja:
Hej Hej Hej @“Payback” Nie ma sensu się rozdzielać. Lekkie niedopatrzenie ze strony graczy jak i GM’a. Pamiętajmy że to pierwsza Mafia Kici

Ostatnia edycja:
Notka dla ludzi znających zasady mafiii: Zbieramy się tu za godzinę i dyskutujemy na poważnie.

Ostatnia edycja:
@“TroLoL” człek nie musi zabijać co dziennie.

Ostatnia edycja:
@“Tsu” Raczej musi chyba że Kicia uzna jego powód za dość ważny by tego nie zrobił

Ostatnia edycja:
Ciekawe jaki powód jest ważny…
np. - pierwszy dzień jest ważnym powodem czy nie? XD

Ostatnia edycja:
No właśnie, czyli jest szansa, że nie przeprowadzi lińczu. W końcu nie wiemy jaki powód dla Kici będzie ważny, a jaki nie.

Ostatnia edycja:
Nie wiem jakie powody są ważne może @“Kiichigo” nam trochę przybliży sprawę co jaki czas mamy spodziewać się ataków.

Ostatnia edycja:
Nie wiem czy widzicie, ale liczba ludzi jakby się zmniejszyła o 1.

Ostatnia edycja:
myślę że na początek powinniśmy zaczekać na jakąkolwiek wskazówkę by móc kogokolwiek podejrzewać, po za tym to 1. dzień więc nie spodziewajmy się czegoś specjalnego.

Ostatnia edycja:
No nie wiem może żebyśmy wiedzieli czy powód “nie chciało mi się” albo “poszedłem spać przed FN i wstałem dopiero w FD” oznaczają ważny powód?

Ostatnia edycja:
Powrót