Mafia 6 - "Pink Nightmare"

Równie dobrze morderca mógł zrezygnować z popełniania zabójstwa tamtej nocy.

Ostatnia edycja:
jest możliwość że zabójca zaatakował, a ofiara mogła być u anioła.

Ostatnia edycja:
Na moje to wygląda tak.
  1. Alison jest człowiekiem i jak została zabrana przez Anioła to nie mogła zabić.
    2.Alison nie jest człowiekiem, jest nim Piter.
Jednak… jeżeli Alison nie została zabita bo… została zabrana przez Anioła, to dlaczego następnego dnia nie umarła. Wybacz Alison ale w moich oczach jesteś człowiekiem.

Ostatnia edycja:
POŁOWA DNIA 5 część 2?

Tak jak już wcześniej zostało przewidziane. Dzisiejszego felernego dnia tak jak i pierwszego popełniono morderstwo.
Tylko kto tym razem naraził się Człowiekowi? Widać w waszych poczynaniach, że próbujecie łapać się za najdrobniejsze słówka. Macie pewne podejrzenia co do paru uczestników. Jednak nie zawsze zwracacie uwagę na opisy zawarte w fabule. Czasem zdaje wam się, że to podstęp. Tak, to może być to. Przewija się przez kilka dni, nieregularnie. Dowiedzieliście się już, że ciało Niko zniknęło. Ale kiedy? Na pewno dużo wcześniej niż gdy jej pokój został przeszukany. Najdziwniejsza informacja była już dużo wcześniej podana, niestety zlekceważyliście to. Za wasze nieposłuszeństwo dopełnione dnia 4 zostaliście ukarani!
Dzisiejszym trupem okazał się! Yahik
Koniec jest bliski a wy dalej nie doszliście do prawdy? A może…

Ostatnia edycja:
Radzę jeszcze to przemyśleć, bo ten błąd na pewno kosztować was będzie przegraną z Człowiekiem. Macie do wyboru mnie albo Pitera. Jak już mnie przegłosujecie to mam nadzieję, że przypomnicie sobie, że to ja byłam pierwszą osobą, która odkryła jego tożsamość i przedstawiła argumenty, które teraz są całkowicie przyćmione przez Pitera i jego tak mało rozsądnie dobrane oskarżenia, że aż nie wiem w jaki sposób przyszło wam na myśl uwierzenie akurat jemu…

Dzisiaj morderca zaatakował Egila, by zaraz mnie o to oskarżyć. Ale ja głupia nie jestem i nigdy w życiu bym nie posunęła się do czegoś tak ryzykownego. Od razu widać, że jestem wrabiana, ale jak tam wolicie XD To wy będziecie pluć sobie w brodę, nie ja. Dotąd tylko starałam się pomóc i na dodatek udało mi się dojść do tego, komu przypadła rola Człowieka, ale wciąż staracie się widzieć winną akurat we mnie.
  • nie wiem jak wy sobie wyobrażacie dobieranie morderców przez Mistrzów Gry, ale chyba to nie byłoby fair dla innych graczy, gdybym akurat ja została mordercą trzeci raz z rzędu. Oczywiście, że bym chciała, poprzednimi razami udało mi się zwyciężyć, ale bez przesady…

Ostatnia edycja:
Alison, mnie nie nakierowały słowa Pitera ale Goltera. Mimo to możesz nie być tym człowiekiem. Sam już nie wiem, zaryzykuję w stwierdzenie, że Ty 3 raz jako morderca to niezbyt sprawiedliwe i zagłosuję na Pitera.

Ostatnia edycja:
jak widzimy Alison tak jak niektóre osoby w poprzednich mafiach tonąc chwytają się brzytwy, mam nadzieje że teraz pienisz się ze złości, powinnaś inni nareszcie przejżeli na oczy kim na prawdę jesteś, szkoda mi tylko Egila który niczemu nie był sobie winny a jednak wychodzi na jaw że była to twoja sprawka

Ostatnia edycja:
@Piter kończ waść, wstydu oszczędź. Nie chwytam się brzytwy, staram się pokazać graczom jak wielki błąd popełniają, bo wcale nie jest za późno na to, by jednak wygrać tę grę. Nie pienię się ze złości, musiałbyś się bardziej postarać, żeby mnie w jakikolwiek sposób zdenerwować…
Alison nie próbuj zrzucać na mnie, tylko przejżyj na oczy że jesteś teraz najbardziej podejrzana a takie próby zwalania na kogoś świadczą o niczym innym tylko o tym że boisz się swojej śmierci.
jak widzimy Alison tak jak niektóre osoby w poprzednich mafiach tonąc chwytają się brzytwy, mam nadzieje że teraz pienisz się ze złości, powinnaś inni nareszcie przejżeli na oczy kim na prawdę jesteś, szkoda mi tylko Egila który niczemu nie był sobie winny a jednak wychodzi na jaw że była to twoja sprawka
Jeśli masz już ten zamiar mnie na siłę oskarżyć to rób to trochę bardziej subtelnie, bo utrzymywanie spokoju jakoś Ci nie wychodzi ostatnio… Pewnie dlatego, że z jednej strony jesteś blisko celu, ale z drugiej wciąż możemy Ci przeszkodzić w osiągnięciu go.

Ostatnia edycja:
Jest też druga strona medalu, zlinczujecie mnie, nic się nie stanie Alison dokona morderstwa w fazie dnia, jest 5 lub mniej osób Alison wygrała mafię.
Niestety ani ja ani ktokolwiek inny nie może być pewny że nie jesteś człowiekiem, po zatym wciąż myślę że jest jescze coś czego żadne z nas nie uchwyciło…

Ostatnia edycja:
Nawet jeżeli coś takiego jest, czego nikt z nas nie uchwycił to i tak nie ma się co nad tym zastanawiać.
Po prostu podejmujemy ryzyko. Stawiając wszystko na jeden cel, jeżeli się pomylimy to przegramy bo będzie 5 osób w grze (po nocnym zabójstwie). Więc nie będziemy mogli nikogo przegłosować.

Ostatnia edycja:
Głosuje na @"Piter"a, myśle, ze byłoby to co najmniej glupie posuniecie jesli @Alison jako czlowiek mialaby zabic Egilia Wybaczcie, ze malo sie udzielam, ale szkola wróciła i w ogole ;/

Ostatnia edycja:
Coś mi tu nie pasuje. Tsu i Piter za bardzo starają się udupić Alison. Czy to możliwe że oboje są mordercami?

Ostatnia edycja:
Proszę Cię, wyjdź. Wpadasz tu nie znając fabuły. BYŁO NAPISANE PRZEZ MG, ŻE MORDERCA JEST TYLKO JEDEN, JEDEN, NIE DWÓCH, TRZECH, TYLKO JEDEN!

Ostatnia edycja:
w sumie to i tak jak mam zginąć to odwołuję swój głos.

Ostatnia edycja:
KONIEC FAZY NOCY!

1.Piter – Alison, Elmor,Phaś
2.Alison – Kageno
Wasze dzisiejsze głosowanie. Oddaliście głos na Pitera pewni swojej wygranej. Wszystko wskazywało na waszego sprzymierzeńca iż to on jest sprawcą morderstw! Jednakże aby głosowanie doszło do skutku zagłosować muszą co najmniej 5 osób. Czekaliście zniecierpliwieni na Tsu, który jakoś nieszczególnie spieszył się na ten ważny moment. Byliście bardzo zdenerwowani. Patrzyliście się na siebie złowrogo. Piter postanowił dzisiaj nie głosować, twierdząc, że nie ma to najmniejszego sensu skoro dziś prawdopodobnie zginie.
-Czy ktoś jeszcze oprócz mnie zastanawiał się co stało się z ciałem Niko ?- zapytał Piter.
-A czy to ważne?- dodała Alison.
-Raczej powinno być ważne, skoro zniknęło.- burknął Kageno.
Powróciliście do dalszej konwersacji. Dochodziła już późna godzina a Tsu dalej nie było. Nagle usłyszeliście łomot rozlegający się po całym budynku. Bardzo was to zdziwiło bo w końcu wszyscy byliście obecni na Sali, prócz Tsu. Szybko wybiegliście z pokoju, waszym oczą ukazał się Tsu zwisający kilkaset centymetrów od ziemi. Na jego szyi była zaplątana lina. Nieszczęśnik nie miał szans na uratowanie się. Dlaczego Tsu popełnił samobójstwo? W dzień oddawania głosów? Kiedy już wszystko miało być wyjaśnione?
Ta noc będzie najgorsza ze wszystkich. Oddaliliście się od miejsca wypadku. Jeden z was usłyszał kroki na pierwszym piętrze, które po chwili ustały. Co to mogło być?

Lista nieszczęśników:
  1. @xYahiko - zamordowany
  2. @Kageno
  3. @Alison
  4. @Payback - zamordowany
  5. @PhariosShaphire
  6. @Nikorin - zamordowana/ciało zniknęło
  7. @Tsu - samobójstwo?
  8. @Kubson - wykluczony
  9. @TroLoL - zabity
  10. @Golter - zabity
  11. @Elmor
  12. @Maru - zabita
  13. @Kurokokoro - wykluczony za nieobecność
  14. @mangofan97 - zamordowany
  15. @Egil - zamordowany
  16. @Piter
  17. @Relo- wykluczony za nieobecność
ROZPOCZĘCIE FAZY DNIA!

Ostatnia edycja:
MOJE DZIECI KONIEC MAFII!

Ten dzień nieuchronnie musiał w końcu nadejść. Dzień, w którym zakończy się wszystko.
Czy kiedykolwiek czułeś się inny? Miałeś wrażenie, że odstajesz od społeczeństwa, którego już dawno nie ma? Przez kilka kolejnych dni grupa obcych siebie zwierzchników zamieszkały mury opuszczonego szpitala psychiatrycznego. Zostali oni tam sprowadzeni przez rządnego krwi Człowieka, który postanawia wymierzyć sprawiedliwość, tym którzy zgotowali im piekło.
Prawie każdego dnia odnajdywano trupy, odnajdywano poszlaki a dyskusja na temat tego, kto mógłby być sprawcą ciągnęła się w nieskończoność. Nie mając po swojej stronie prawie nikogo, żadnego sojusznika bardzo trudno wygrać tę zarażą walkę. Dlatego jedna z przydzielonych ról pełnia coś dodatkowego. Rzeczy, które tak naprawdę nie mogły się wydarzyć pojawiły się i zniszczyły spokój panujący w całej grupie uczestników.
Dobijała już godzina dwunasta. Do sali przybyli tylko Piter, Kageno,Pharios i Elmor. Niestety nie było z nimi Alison. Wiedząc już co się wydarzy poszli powolnym krokiem w stronę pokoju koleżanki. Drzwi były uchylone a ze środka było słychać śmiech oraz pojękiwania. Pharios niepewnie spojrzał do środka i to co ujrzał zwaliło go z nóg. Nie wytrzymując napięcia zwymiotował na posadzkę i odsunął się jak najdalej. Reszta nie była na tyle bojaźliwa i zerknęła do pomieszczenia. Zakneblowana i zmaltretowana Alison zwisała z sufitu, ręce miała obwiązane grubą liną, która szorowała jej ręce zdając dodatkowy ból. Kat z ucieszeniem bawił się swoją ofiarą. Wbijając nóż w bezbronne ciało waszej znajomej. Usłyszeliście drobny chichot za waszymi plecami. Elmor i Kageno odwrócili się w prawdopodobne miejsce hałasu. Widzieli Pitera, który stał przed Phariosem. Z początku nic nie zauważyli. Jednak gdy chłopak zamachnął się trzymając w ręce siekierę wzdrygnęli się. Z pełną predkością ostrze przebiło się przez czaszkę bezbronnego Phariosa, krew trysnęła strumieniami, barwiąc drugiego oprawcę na szkarłat. Przerażeni nie zauważyliście, że za waszymi plecami ktoś stanął. Elmor nie zdążył nawet mrugnąć a już leżał na ziemi w kałuży pełnej soczystej krwi.
-Ty jako ostatni, sprawiłeś najwięcej kłopotu - zaczął Piter.- Mój drogi Grabarzu jak Ci nie wstyd tak donosić?
Zanim dokończone zostało zdanie, głowa Kageno przeturlała się kilka metrów po podłodze.
-Ładna robota. Szkoda, że zajęło Ci to tak długo - dodał Piter.
-Wybacz. Ale wiesz, mam też inną pracę - odpowiedziała Nikorin poprawiając włosy.
-Jeśli chodzi o łamanie zasad, to nieźle nam to wyszło. - dokończył chłopak.

Lista nieszczęśników:
  1. @xYahiko - zamordowany
  2. @Kageno - zamordowany
  3. @Alison - zamordowana
  4. @Payback - zamordowany
  5. @PhariosShaphire - zamordowany
  6. @Nikorin - zamordowana/pomocnik zabójcy
  7. @Tsu - zamordowany
  8. @Kubson - wykluczony
  9. @TroLoL - zabity
  10. @Golter - zabity
  11. @Elmor - zamordowany
  12. @Maru - zabita
  13. @Kurokokoro - wykluczony za nieobecność
  14. @mangofan97 - zamordowany
  15. @Egil - zamordowany
  16. @Piter - zabójca
  17. @Relo- wykluczony za nieobecność
ROLE:
  1. xYahiko – Demon
  2. Kageno – Grabarz
  3. Alison - Anioł
  4. Payback - Demon
  5. Pharios - Anioł
  6. Nikorin - Nekromanta
  7. Tsu - Demon
  8. Kubson - Demon
  9. TroLol – Demon
  10. Golter – Anioł
  11. Elmor – Demon
  12. Maru – Demon
  13. Kuro – Demon
  14. Mangofan –Grabarz
  15. Egil – Demon
  16. Piter – Człowiek
    Bardzo dziękuje wszystkim za grę :> Naprawdę pysznie się bawiłam zabijając, marnując i uprzykrzając wam życie :D
zwycięscy: PITER I NIKORIN

Dyskusję odsyłam do Ogólnie o Mafii. /Payback

Ostatnia edycja:
Powrót