Mafia 6 - "Pink Nightmare"

Kicia zdradziła morderce! Napisała na czacie, że jak na razie jeszxcze się nie odezwał. Prosze więc o liste aktywnych i nieaktywnych.

Ostatnia edycja:
Nie… napisała, że nie odezwał sie do niej XD a nie d kogoś innego Egil

Ostatnia edycja:
Nie chodzi o trupa, tylko @Piter jest przekreślony w liście podanej przez Kicie.

Ostatnia edycja:
Eh… to chyba jakiś błąd czy coś, bo zawsze jak wpiszemy @Piter, to jest on przekreślony. Mój błąd, to nie ma nic do mafii -.-

Ostatnia edycja:
musimy zebrać się grupą i wszystko obgadać, nad każdą wskazówką podaną przez MG dznia 1. trzeba się zastanowić i dojść do jakiegoś wniosku

Ostatnia edycja:
Dobra, to ja podejrzewam Niko XD
Ale tak serio, to dzisiaj w sumie nic nie wykombinujemy.

Ostatnia edycja:
To jak zostało już powiedziane zacznijmy rozkminiać Piętro
bo jak na razie to w miejscu stoimy bez żadnej wskazówki

Ostatnia edycja:
HAHAHAH @“Nikorin” :D nie masz się czym martwić :D
Ja również często szybko komuś podpadam :D

Kuźwa to co mamy na piętrze?!

Bo zaraz nie wytrzymie!!

Ostatnia edycja:
zgadzam się z Tsu musimy czekać na FN na jakąś wskazówkę albo na lincza jeśli taki się odbędzie może to coś nam podpowie.

Ostatnia edycja:
Ciekawe czy jak Tsu mnie “podejrzewa” to się liczy jako głosowanie?
Bo w razie czego “podejrzewam” Tsu XD

Ostatnia edycja:
Nie, nie liczy się, Niko. To była tylko tak napisane XD

Ostatnia edycja:
Ja co do podejrzeń się wstrzymam, aż będzie podstawa
do podejrzeń na kogoś. A przy okazji… jak będzie wyglądał
Lincz?? o_O

Ostatnia edycja:
mango poczytaj sobie poprzednie mafie, serio XD zawsze tak samo wygląda głosowanie i tyle

Ostatnia edycja:
Przejrzałam poprzednie strony i może dodam od siebie coś w związku z podziałem ról; nie sądzę, że Grabarzy jest więcej niż 1, bo to by nie miało sensu. Nie ma żadnego limitu sprawdzania trupów, więc wystarczy jeden, żeby się tym zająć. Z resztą typów się zgadzam (2 Anioły, 1 Nekromanta, który i tak ma spore pole do popisu). Być może się jeszcze okaże, że mamy więcej Ludzi w swoich kręgach? W końcu jest nas sporo i Człowiek ma utrudnione zadanie… No ale fabuła dopiero pokaże.

Ostatnia edycja:
Powrót