Mekakucity Actors

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.

Maru

New member
Shintaro Kisaragi, to bezrobotny chłopak od dwóch lat nie wychodzący ze swojego pokoju. Prowadził on spokojne życie aż do momentu, kiedy poznał cybernetyczną dziewczynę o imieniu Ene, która nagle pojawiła się na ekranie jego komputera – zdarzenie to zdaje się być powiązane z anonimowym e-mailem, który nasz bohater dostał rok temu. Pewnego dnia Ene psuje coś w sprzęcie naszego bohatera, co zmusza go pierwszego od calutkich dwóch lat wyjścia z domu.

Jeśli ktoś lubi vocaloidy to polecam to anime z całego serca!❤️

Ostatnia edycja:

Lilka

Donator
A nawet jeśli ktoś nie lubi vocaloidów to i tak może obejrzeć ^^ Podobało mi się i fabuła (której na początku nie mogłam ogarnąć) i postacie. Samo to, jak wyglądało anime tak bardzo różniło się od tych, które oglądałam wcześniej. I o ile dobrze pamiętam to jest na podstawie Kagerou Project (o ile pamiętam xD), musiałabym to kiedyś w końcu zobaczyć :D

Ostatnia edycja:

Eyirie

New member
Szczerze to nie wiem co tym sądzić po 1 epku XD niby nie wciągnęło zbytnio a jednak chce się oglądać dalej XD i widzę, że jet tu Seiyuu, którego lubię ^.^

Ostatnia edycja:

Nimarus

New member
Sam oglądałem, i niestety po pierwszym odcinku mało co można wywnioskować. Pytań z każdym odcinkiem może przybywać choć pod koniec się większość pytań rozwiązuje. Tym bardziej tym osobnikom którym się spodobała pierwsza seria polecam drugą w której można się bardziej zagłębić w same początki, czyli czemu tak a nie inaczej czy życie sprzed wydarzeń z pierwszej serii co kolejnych bohaterów.

Ostatnia edycja:

AnomuS

New member
Seria bardzo wciągająca, choć na początku nie ogarniałem o co chodzi z tą fabułą, ale koniec, końców wszystko się wyjaśniło. A Seiyuu Ene ma cudny głos :D

Ostatnia edycja:

Laaks

New member
Dokładnie oglądało się przednio mimo tego że do bajki robiłem dwa podejścia choć moim zdaniem zachowania bohaterów niekiedy były nielogiczne.

Ostatnia edycja:
Top Bottom