Męskie pogaduchy! XD

Kacper Ołubczyński Brzeg w woj. Opolskim ul. Wyszyńskiego 12/5

Nie przestrasz się wariata z parteru, On tylko wali w drzwi siekierą, ale tak naprawdę nic nie zrobi.

Ostatnia edycja:
Beka, w męskim piszą dziewczyny, a w damskim faceci xD

Ostatnia edycja:
Ja pisze w obydwu :D choc gdybyście pisali o tych mad maxach i innych takich nigdy bym tu nie weszła

Ostatnia edycja:
Odnośnie tego co o mnie napisałaś, w sumie się z tym zgadzam :). Ćwiczę swoją pewność siebie i nie wracanie do przeszłości :)

Ostatnia edycja:
Ojejku taka mądra ja XDD pogódź sie z tym co było XD przeszłości nie zmienisz a i w sumie ona uksztaltowala Cie i teraz jesteś taki a nie inny i właśnie będąc takim reprezentujesz nieco wiecej niż przeciętna jednostka moim skromnym zdaniem

Ostatnia edycja:
Nie no rozmowa ciekawa, o bytersie itd. Mnie osobiście interesują te krwawe listy - Mam nadzieję, że za niedługo ja pokażę coś, o ile… moje lenistwo mnie nie przezwycięży.

Jednak… to jest offtopic 200% :D

W sumie ten psot też offtopic, ale nie mogłem się powstrzymać przed wzmianką o krwawej korespondencji.

Ostatnia edycja:
Czytam wypowiedź Plazmy i mam takie
“Co się dzieje XD”

Ostatnia edycja:
Co tu się kuffa dzieje? xDD
Przelecenie jakiejś damy z forum? Przespałbym się z każdą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby nie fakt że mam już dziewczynę, a jestem wierny (I zaraz wszyscy mi powiedzą że żyję pod pantoflem… Ale mam wyjebane! :D)

Ostatnia edycja:
Phaś co z oczu to z serca póki nie wie to… XDD ale masz racje wszystkie panie stad są cudowne :D

Ostatnia edycja:
Bo siedza przed kompem na forach albo gierają kyahahahahaha XD zresztą chłopcy nie wiecie jakie jesteśmy w realu i bynajmniej nie o sklepie mówię. Takiej tam Eiu raczej ludzie nie lubią i unikają no i skrajnie nietowarzyska ona

Ostatnia edycja:
Jakbyście mnie drogie panie spotkały w realu to jest kilka możliwości.
  1. Uciekniecie
  2. Pogadacie i uciekniecie
  3. Wdupię się u was tak że dupa blada i uciekniecie by przez następne kilka lat ze mnie szydzić
  4. Moooooże polubicie xD
  5. Bardzo polubicie xD

Ostatnia edycja:
Powrót