Mi chiamo Kasia, piacere! 馃А

• Uwaga! Je艣li mia艂e艣 ju偶 konto na wcze艣niejszej wersji forum, wygeneruj nowe has艂o przez funkcj臋 Zapomnia艂em has艂o.
Kasix-chan

Kasix-chan

New member
Ju偶 jaki艣 czas udzielam si臋 na forum, a jako艣 tak wysz艂o, 偶e nie doda艂am tematu o sobie, jak to tu w zwyczaju bywa. Mam na imi臋 Kasia, ale zwykle m贸wi膮 Kasix bo tak (byle nie Ka艣ka 馃檲). Nadaj臋 z Gda艅ska/Elbl膮ga. Baaardzo lubi臋 smoki i boczek. W wolnym czasie studiuj臋 na politechnice i 艂api臋 pokemony. 鉁岋笍 Anime ogl膮dam od podstaw贸wki ale ma艂o mam tytu艂贸w na swoim koncie z r贸偶nych powod贸w (planuj臋 to zmieni膰 馃挭). Interesuj臋 si臋 艂y偶wiarstwem figurowym. Czasem pisz臋 wiersze do szuflady. Nie lubi臋 kiedy ludzie pytaj膮 jakiej s艂ucham muzyki bo nie potrafi臋 odpowiedzie膰. Znajomi m贸wi膮 ze mam pstryczek w g艂owie przez co w jednej chwili z super s艂odkiej zmieniam sie w w艣ciek艂膮 babe i dobrze mi z tym. 馃槇 O wi臋cej prosz臋 pyta膰, ch臋tnie odpowiem! 馃き

Rota

Rota

Active member
Nareszcie! Teraz jest tak 鈥渙ficjalnie鈥 :D

Moje pytanie brzmi:
Kiedy i czy w og贸le ujawnisz Nam swoj膮 twarz?

Kasix-chan

Kasix-chan

New member
Ojoj 馃檲 Troszku si臋 wstydz臋, narazie nic nie obiecuje!

Ostatnia edycja:
Rota

Rota

Active member
Nie ma czego! Ja te偶 si臋 wstydzi艂am,ale pomy艣la艂am,偶e mo偶e niekt贸rzy chcieliby wiedzie膰 kto siedzi po drugiej stronie: )

Rota

Rota

Active member
Hahahhaha XDD
Ona po prostu wiedzia艂a,co b臋dzie nieuniknione

Kasix-chan

Kasix-chan

New member
To mo偶e powiem dlaczego XD boczek kojarzy mi sie z dziadkiem i lubi臋 mi臋sko a smoczki lubie bo sa wredne, lubia blyskotki i sie chowaja w swoich pieczarach no i sa bardzo ladne <3

Rota

Rota

Active member
@fooze I CO WPIS WYCOFUJESZ?! NIE MA TAKIEGO WYCOFYWANIA XDD

SonKenGintokiZoro

SonKenGintokiZoro

New member
W艂a艣nie! Nie odpowiada si臋 na niezadane pytania!!

Witaj na forum i wbijaj jak najcz臋艣ciej na czat!

Kasix-chan

Kasix-chan

New member
Hm 馃 to tak samo trudne pytanie jak 鈥榡akiej muzyki sluchasz鈥 馃槄 ci臋偶ko mi stwierdzi膰, ka偶de anime kt贸re ogl膮da艂am ma w sobie co艣 fajnego, ale jak mam wybra膰 to chyba chuunibyou demo koi ga shitai. Chocia偶 ub贸stwiam czarodziejke z ksi臋偶yca i mam ostr膮 jazd臋 na vampire knight 馃

Ostatnia edycja:
Kasix-chan

Kasix-chan

New member
Czytalabym ch臋tnie ale one tak samo jak ksiazki chlona duzo czasu kt贸rego ciagle mi brakuje dlatego raczej wybieram mangi 鉁岋笍 z light novelek czytalam sao i re:zero
Na wiersze moze kiedys przyjdzie czas, to przewaznie same smety niewarte uwagi.

TroLoL

TroLoL

Donator
Cze艣膰 KA6,

Lubisz mo偶e mas艂o?
Co kojarzy Ci si臋 z czerwon膮 ceg艂膮?

Kasix-chan

Kasix-chan

New member
Lubie mas艂o, jestem z tych ludzi co jedz膮 mas艂o z nutella 馃槼
Z czerwon膮 ceg艂膮 to chyba jaki艣 mur 馃

Top Bottom