Mirai Nikki

  • Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
K

Kocu

Gimnazjalista Amano Yukiteru, to chłopak, który ma problemy w znajdywaniu przyjaciół. Sam siebie uważa za widza, który tylko wszystko obserwuje, zaś swoje ewentualne przemyślenia zapisuje w pamięci telefonu.

Dręczony samotnością, bohater zaczyna wyobrażać sobie różne rzeczy, jak na przykład przyjaciela zwanego Deus Ex Machina (łac. „Bóg z machiny”) będącego jednocześnie Panem Czasu i Przestrzeni. Widząc marny stan Yukiteru, Deus postanawia obdarzyć go specjalną zdolnością – teraz jego komórka będzie w stanie zapisać wydarzenia, które dopiero się wydarzą w niedalekiej przyszłości! Tym sposobem Yukiteru zostaje zmuszony do wzięcia udziału w grze, która wyłoni następcę tajemniczego Deusa.
 
Ostatnia edycja:
Aoi

Aoi

Member
Anime fajne xd szczególnie ten epick motyw yandere, którego Yuuki jest idealnym przykładem xd Cała przygoda którą przeżywa Amano jest fajnie stworzona i rozwinięta. Czasem straszna :p Chodź miłość jest ślepa xd
 
Ostatnia edycja:
Levi

Levi

New member
Dobra, dzisiaj w łapki wpadł mi pierwszy tomik mangi :3

Postaram się niedługo po przeczytaniu napisać wam co o nim sądzę. Na razie powiem wam że początek jest dobry, a jak będzie później zobaczymy :D
 
Ostatnia edycja:
Levi

Levi

New member
Nom, też tak sądzę. Szczerze mówiąc liczyłem na coś więcej niż zobaczyłem w anime, ale i tak czytało się bardzo fajnie ;)
Myślę że manga godna polecenia. Szkoda tylko że w Japonii wydana w 2006 roku, a u nas w 2014 :p jest ,lekka" różnica :p
 
Ostatnia edycja:
Y

Yona

Moja opinia jest taka sama jak przy anime. Mangę przerwałam bo główny bohater jest wkurzający
 
Ostatnia edycja:
Yankesss

Yankesss

Donator
Wielbię Mirai Nikki ;w;

I ich bohaterów też wielbie ;w;
 
Ostatnia edycja:
Top Bottom