Moje AMV

• Uwaga! Jeśli miałeś już konto na wcześniejszej wersji forum, wygeneruj nowe hasło przez funkcję Zapomniałem hasło.
agellow

agellow

New member
Siemka, nawet fajnie ale imo na samym początku zamiast walki mogłeś dać jakieś spokojniejsze ujęcia, zeby lepszy feeling byl z muzyką.

Ostatnia edycja:
P

Podgi

New member
Dzieki za opinię, następnym razem wezmę to pod uwagę 😊

Jack Daniels

Jack Daniels

Member
ŁOOOOOOO! Wątek dla mnieeeee! :)
Widzę, że można swobodnie wrzucić link do filmu na YT. Ustawiłem w moich AMV licencję creative commons. Nie powinno być problemów.
Od razu może się przyznam, że ostatnie AMV przed tymi zmontowałem w 2007 roku. Nie jestem żadnym koxem, ale powiedzmy, że jeśli chodzi o kojarzenie w wyobraźni obrazów i muzyki, komponowanie muzyki i granie na paru instrumentach, to nawet 'umiem w ten komputer' ;)

Jack Daniels presents:

w związku z pewną, niedawną, krótką dyskusją na tym zacnym Forum klip dedykuję użytkownikowi Kot :)

Ostatnia edycja:
Jack Daniels

Jack Daniels

Member
Jeszcze taki sentymencik mój:

Ostatnia edycja:
Jack Daniels

Jack Daniels

Member
Ostatnio mało na tym świecie miłości. To może coś w temacie :)

Ostatnia edycja:
Jack Daniels

Jack Daniels

Member
Moje ulubione anime z okresu studiów i ulubiony utwór Phila :)

Ostatnia edycja:
Jack Daniels

Jack Daniels

Member
Można chwalić, komentować i można krytykować ;) nie załamię się :)

Jack Daniels

Jack Daniels

Member
Nieromantyczne, mroczne oblicze amatorskiej twórczości dżeka :)

Ostatnia edycja:
Hannto

Hannto

Active member
niezłe ale momentami sceny nie pokrywają się z muzyką. czasem są za mało intensywne a czasem za bardzo.

Jack Daniels

Jack Daniels

Member
The Garden of Words w mojej opinii to film przepiękny i nudny. Klip z utworem tak starym jak ja i tak samo mało znanym ;)

Ostatnia edycja:
Jack Daniels

Jack Daniels

Member
niezłe ale momentami sceny nie pokrywają się z muzyką. czasem są za mało intensywne a czasem za bardzo.
To może być przez moje dość autystyczne rozumienie pojęcia 'przekaz artystyczny'. Często w AMV opieram temat na słowach utworu zamiast na dynamice muzyki.

Hannto

Hannto

Active member
Dobre. Tutaj akuratnie się pokrywało bo to dość spokojne sceny. W sumie można tu też użyć innych utworów by inaczej rozłożyć akcenty choć nie wiem czy znalazłbyś utwór który oddałby całość.

Jack Daniels

Jack Daniels

Member
Domo arigato! :) Zainspirował mnie ten utwór z mojej PL na yt kiedy wracałem po mieście w nocy autem. Słuchałem tego i miałem sceny z tego filmu przed oczami i taki "fuck, this is it!" moment :)

Jack Daniels

Jack Daniels

Member
Serdecznie zapraszam Wszystkich do obejrzenia :)

Ostatnia edycja:
Top Bottom