NA kolana przede mną

S

system

Zacznijmy od tego czym ja jestem czy kim ? Zwierzęciem w ludzkiej skórze, czy człowiekiem w skórze bestii. Jestem bestią lub człowiekiem. To zabawne jak ciężko jest opisać siebie. Świat wykreował mnie z tego czego ludzie nie chcą. Przemocy, bólu, śmierci, nie mocy. Gdy leżysz bez członków przed dwoma bramami. W których pokazuje się śmierć i wilk, co zrobisz? Oddasz się słodkiej kochance kostusze czy wilkowi ? Wybierzesz porzucenie swojej ludzkiej strony dla doskonalenia siebie, pozbędziesz się emocjonalnych hamulców, pozbędziesz się cywilizacyjnych cech i staniesz się wyrzutkiem. Pragnącym posiąść koronę , władzę. Staniesz się banitą i czymś doskonałym. Zaryzykujesz? Ja to zrobiłem, dostałem śmierć i wybór. Wybrałem wilka, teraz już nic nie jest dla mnie normalne.

Imię: Wołali mnie Kiedyś Paweł Oskar Gabriel teraz mówią tylko dobry
Wiek: 20 a tak naprawdę żyje od 6
Ulubione anime : Siedem diabłów i grzechów głównych karze mi wybierać a ja wybiorę : Cowboy bebop, HxH, Psycho pass, może wszystko z studia clamp z względu na to że był to pierwsze moje anime, Fma, Shuffle , DxD z względu na akeno i xenovie w moim haremie Aku no Hana, Phantom: Requiem for the Phantom Bo ein zwei and drei są the best.

Co lubię czym się interesuje: Uwielbiam sport a dokładnie tenis stołowy 1 z 3 najbardziej technicznych dyscyplin. Poza tym lubię wszystkie sporty gdzie można czymś manipulować w rękach i jest dużo mechanizmów. Lubię to podniecenie jak hisoka gdy przeciwnik jest silny.

Muzyka: Rock, metal, metalcore, proggresive, instrumental, classic, folk music, jazz&blues, Hip&hop, i wiele ciekawych zespołów lub wykonawców którzy nie wpasowują się w żadną kategorie typu woodkid
 
Witam na forum jam jest Yankesss!
Coś cicho troche w twojej zawitajce…a szkoda boś tak się rozpisał i otworzył.
 
Ostatnia edycja:
Nigdy się nie witam, a tu mnie przyciągnął taki fajny tytuł… Niestety tylko tytuł dobry.

A więc:
a) zmień avek
b) Ten wierszyk - chuunibyou?

“Siedem diabłów i grzechów głównych” - od razu skojarzyło mi się Uminek no naku koro ni - jeżeli nie oglądałeś, to powinieneś.

Zmień avek…

“można czymś manipulować w rękach” - if u know what i mean?

Co do muzyki - Nie lubisz nightcoru, nie lubię ciebie.
 
Ostatnia edycja:
Siemka jestem Yahik :p widzę że słuchasz rocku, może znasz One ok Rock, co o nich sądzisz? :p
 
Ostatnia edycja:
Siema, podziel się może z nami jakie tam są Twoje ulubione zespoły. ;>
alt
Egil:
No właśnie, tutaj się z Egilem muszę zgodzić.
alt
Egil:
Co do muzyki - Nie lubisz nightcoru, nie lubię ciebie.
A tutaj już niekoniecznie… XD

W każdym razie miłego pobytu na forum życzę!
 
Ostatnia edycja:
W odpowiedzi do egila nie ma tu żadnego wiersza z anime, nie ma powiązań z anime. Znaczy jest jedno ale to dosadne . Dwa to zależy jakie zespoły polskie czy zagraniczne
 
Wiersz z anime…? Nie jestem pewien czy rozumiesz pojęcie chuunibyou…
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Top